2737
2739

و چطوری آرایش کنم و مدل مو؟؟؟

پ.ن= شلوارک یا رکابی خیلی خاصه🙄

شنگول منم منگول منم حبه انگور تویی.....بی مزه هم خودتونید😎👊 من بجای تشکر لایک میکنم بوس به کلتون😚💃

کرونا رو نمیشناسی؟

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

منم عروسی داداشم بعد کروناس

موندم چی بپوشم

من از روییدن خار بر سر دیوار دانستم که ناکس ، کس نمیگیرد بدین بالا نشینی ها  در راه شناخت دین هستم و تیکرم برای اونه ( دیدن این فیلم جرم است) رو حتما ببینید خواهرانه بهتون پیشنهاد میکنم من اصلا مذهبی نیستم من فقط به خالقم معتقدم انقدر درگیر پول جمع کردن شدیم که داشتم فکر میکردم چند نفرمون امام حسین و به سکه ی طلا میفروشیم!!! فرق ما با مردم جاهل اون زمان چی هست؟ نیاز جنسی داری؟ امکان ازدواج نیست؟ هر منطقی میگه یه طوری باید تخلیه ش کنی یا این ک عذاب بکشی، خدا تو قرآن میگه تو پاکدامن باش من تو رو از درون بی نیاز میکنم، آقا مگه من درون تو اون میل جنسی رو نذاشتم؟ خودم میدونم چطوری تو رو آروم کنم اگه عفیف باشی🤗 دوست داری همسرت پاکدامن باشه در آینده؟ خدا تو قرآن میگه خوب ها رو نصیب خوب ها میکنم بد ها رو نصیب بد ها، اگه میخوای شوهرت یا زنت عفیف باشه، باید خودت پاک باشی، نمیشه همه چرخ هاتو بزنی بگی بعد ازدواج همه رو قیچی میکنم😉کاربری قبلا دست دو نفر بوده و من سومی هستم 😇💐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا ده تا تایپک  میزنی😐

خب تو یکی بهت میگن دیگه

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐
2731
کرونا رو نمیشناسی؟

آقا من حرفی ندارم ساییدین منو 

دهنم کف کرد از بس گفتم الان نیست 

دارم برنامه ریزی میکنم

شنگول منم منگول منم حبه انگور تویی.....بی مزه هم خودتونید😎👊 من بجای تشکر لایک میکنم بوس به کلتون😚💃
2740

حالا چرا حتما باید خاص بشی   برو بازار متناسب با بودجه ات هر لباسی بود بخر بپوش ارایشگاهم برو   اینقدر سخت نگیر

سخت ترین قسمت زندگی  اونجاست که فقط خودت باید خودت رو اروم کنی 

نمیخواد خاص باشی چرا فکر میکنید باید تو عروسی ا۴راد درجه یک خانواده خاص باشین ب ساده و شیک بودن عروسای عربی ی لباس سفید میپوشن با هیچ مدل مو و ارایشی همینطوری الکی الکی میرن تو مراسموشن و زندگیشون شروع میکنن . طوریشون شده ولله ب سادگی هست خاص بودن

آقا من حرفی ندارم ساییدین منو  دهنم کف کرد از بس گفتم الان نیست  دارم برنامه ریزی میک ...

چرا هست 

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
چرا اینقدر زود قضاوت میکنی؟ از کجا میدونیهس؟

زود قضاوت نمیکنم 

حق ناس اینایی که کرونا بگیرن تو گردنته 

عزیزم این همه آدم بیان کرونا هستااااا اونم انگلیسیش 

بنظر من کت و شلوار مشکی براق خیلی زیباست هم پوشیده هس هم زیبااااا . فقط آستین هاش باید یه طرح خاصی داشته باشه 

پیراهن براق مشکی لمه هم خیلی زیباست خیلی آدم تویه چشم میااااد بعنوان خواهر داماد . انشالله که برادرتون خوشبخت بشه

با خدا باشو پادشاااااهی کن ؛ بی خدا باشو گدااااایی کن 😍😍😍😍😍 عشق اول و آخرم فقط خدااااااااااااااااااااااااست 😍😍😍😍