2733
2734

دختر عزیز من ۶ بهمن بیمارستان مادران بدنیا اومد، 

فردا روز ترخیص تشخیص صدای اضافه تو قلبش دادن، دو روز nicu  بیمارستان مادران بستری بود بعد آوردیم مرکز طبی کودکان ،زیر نظر دکتر شعبانیان که دخترم بستری و اکو کردن تشخیص سوراخ بین بطنی لارج و تنگی آئورت دادن، 

دخترم ۱۰ روزگی عمل شد و امروز ۲۶ روزش و من امروز بعد ۱۶ روز دخترم دیدم، خداروشکر حالش بهتر، هنوزم خطر هست هنوزم وزنش کم هنوزم بستری ولی خداروشکر بهتر ،

من این تاپیک واسه مادرهای نگرانی زدم که شاید اسم دکتر دهستانی مثل من نشنیده باشن ، و خیلی نگران باشن، همین الانم یع نوزاد ۴۵ روزه که ایشون عمل کردن ترخیص شد، 

امیدوارم تمام این روزهای سخت منم بگذره، 

چقدر از بارداری دخترم ناراحت بودم چقدر میتونستم از تمام لحظات بارداری ام لذت ببرم و نبردم واسه تمامش از دخترم معذرت میخوام،

شرمنده طولانی شد

ای عزیز دلم.ای فداش بشم

انشالله به سلامت میاد خونه تون گلم..ماشالله بهش که اینقد قویه💪🏻خدا مواظبشه همیشه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ای جونم خدا سلامتی بده

🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 . من عاشق زندگیم‌.زندگی هم عاشق منه.عشق ما دو طرفس⁦💜من زنی هستم قوی و با اراده. من میبالم به زن بودنم میبالم به ایرانی بودنم.💜میبالم به من بودنم.من عاشق خودم و خدای خودمم💜زندگی نمیکنم صرفا برای فقط زیستن.زندگی میکنم تا عاشق باشم و عاشق بمانم و عاشقانه نفس بکشم و عشق رو به همه از اعماق قلبم بدم💜دوستتون دارم دوستان مهربان من⁦❤️⁩
2738
ممنون عزیزم واسه انرژی مثبتت😍😍😍

فداتبشم عزیزم 😍😍😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 . من عاشق زندگیم‌.زندگی هم عاشق منه.عشق ما دو طرفس⁦💜من زنی هستم قوی و با اراده. من میبالم به زن بودنم میبالم به ایرانی بودنم.💜میبالم به من بودنم.من عاشق خودم و خدای خودمم💜زندگی نمیکنم صرفا برای فقط زیستن.زندگی میکنم تا عاشق باشم و عاشق بمانم و عاشقانه نفس بکشم و عشق رو به همه از اعماق قلبم بدم💜دوستتون دارم دوستان مهربان من⁦❤️⁩
عزیزم تو غربالگری دوم مشخص نبود؟؟ ،انشالله که دخترت سالم و سلامت عمری دراز داشته باشه و تولد۹۰ سالگی ...

فدات شم، ممنون 😍😍غربالگری مشخص نمیشه، دکتر باید اکو میفرستاد، که ختم بارداری نمیدن،فقط بارداری پر استرسی می داشتم

2706