2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اینطوری نبودم. ولی دانشجوی طب سنتی هستم. با اصلاح مزاج درمان میشه عزیزم.

میتونم ازتون کمک بخوام گلم؟؟؟

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
2731
من اینطوری نبودم. ولی دانشجوی طب سنتی هستم. با اصلاح مزاج درمان میشه عزیزم.

پس علمشو دارین؟

زندگی یک اثر هنریست که به جای فک کردن به او بهتر است که لذت ببرید⭐🌈 ( مرد هستم عزیزم عزیزم نکنید خجالت میکشم)
توکل به خدا، مشغول کسب علمش هستم. هنوز یک سال نیست که وارد این وادی شدم.

عاشق رشتتونم موفق باشید 

زندگی یک اثر هنریست که به جای فک کردن به او بهتر است که لذت ببرید⭐🌈 ( مرد هستم عزیزم عزیزم نکنید خجالت میکشم)
2738

اصلاح مزاج موثره ولی برای درمان وسواس فکری باید بیشتر روی روح و روان کار کرد تا جسم

سال هاست که در زمینه طب سنتی مطالعه و تحقیق می کنم اگر سوالی در این زمینه داشتید در حد توان در خدمتم😊 طبیب نیستم اما بشدت علاقه مند
سلامت باشید. خب شما هم بخونید. فارغ از مساله بیماری و درمانگری، فوق‌العاده رشته‌ی دوست‌داشتنی و لذت‌ ...

حفظ یاتم خرابه الان خودم دانشجو هستم بعدش هرکسی را بحرکاری ساختن...

درمانگر نشدم هنوز. فعلا دارم آموزش میبینم. بپرسید، اگر بلد بودم جواب میدم. 

با اجازه استارتر.

عزیزجان من پسرم نه ماهشه.اوایل زایمان اصلا احساس افسردگی نداشتم.اما حدود دوماهه هی حالم داره بدمیشه.همش میخوام گریه کنم.هی گذشته ها رو مرور میکنم.عصبیم.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
اصلاح مزاج موثره ولی برای درمان وسواس فکری باید بیشتر روی روح و روان کار کرد تا جسم

بخشی از اصلاح مزاج، توسط همین روح و روان انجام میشه. مزاج چیزی هست که هم بر جسم و هم بر روح و رفتار انسان تأثیرگذاره. به هم گره خوردن. 

ضمن اینکه اصلاح مزاج صرفاً رژیم غذایی و دارویی نیست. مسائل دیگه هم در اون دخیل هستن.

2706