2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۲۰ملیون ضررم

بورس اومدن نداره دیگه با این وضعیت اقتصاد ترکیده

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

یعنی واقعا میخوای به این دولت اعتماد کنی و عرۻه اولیه بخری اونم سهام پرسپولیس استقلال که دهه فجر میاد تازه با کلی بدهی و زیان انباشته،نخرید اقا

من ی عرضه اولیه چخزر خریدم ۷تا سهم بهم داد اونم محض خنده و سودش شد۱۵۰۰۰تومن 

نیاین بورس فعلا ،نمیبینید اوۻاعو ،من مرداد اومدم سهم خریدم ۷۰درصد ضررم ۶۰تومنم شد۲۰تومن و چقدرم میانگین کم کردم بازم ضررم ،ضررم جبران بشه میام بیرون،اصلا اعتمادی نیست به این دولتی که همه رو دعوت کرد خودش خالی کرد رو قله 

بزار شاخص بیاد بالا وارد شو

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
2738
 یعنی واقعا میخوای به این دولت اعتماد کنی و عرۻه اولیه بخری اونم سهام پرسپولیس استقلال که دهه ...

همین دیروز صحبتای یه کارشناس بورسو گوش می کردم میگفت میانگین کم کردن بزرگترین اشتباهیه که توی بورس جا افتاده. میگفت به زودی بورس میاد بالا ولی نه برا ورود. کسایی که میخوان خروج کنن توی اون مدت بفروشن و برن بیرون. تاکید داشت فقط نوسانگیرا بمونن فعلا. میگفت با هیچ سهمی ازدواج نکنین😅و حد ضررو بذارین روی 4 یا نهایت 5 درصد.