2733
2739
عنوان

همش منفی همش منفی... بسه دیگه خداااااا😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2263 بازدید | 246 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پس حتما ی مرکز ناباروری معتبر بده من خودم بعد سقطم خخخخیییلی سختیا کشیدم داغون شدم نابود شدم شوهرمم ...

من باوجود مصرف قرص و آمپول دو دوره اخر درمانم هیچی فولی نداشتم دیگه دکتر نمیرم😔

خیلی محدود کردم خورد و خوراکمو باور کن

من خودم دیگه حتا خونه اطرافیانم نمیرم مبادا چیزی تعارف کنن ک نتونم بخورم مرغ هورمونی سعی کن اصلا نخوری اصلا

https://harfeto.timefriend.net/16091555086824
تبریزم من عزیزم

ما هم شیراز نیستیم ولی خواهرم همه جا رفت شیراز یزد اصفهان دیگه آدم مجبور باشه باید بره

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪
2738
این ماه پریود بشم شروع میکنم چندتا از توصیه های طب سنتی رو

انشالله بحق حضرت زهرا این ماه ی بچه قشنگ ناز بیاد تو دلت و خدا تا قبل عید نگاهت کنه ی بچه سالمشو بهت بده غصه نخوریا حتما باردار میشی دیر و زود داره سوخت سوز نداره ب امید خدا تایپک حاملگیتو ببینم ماه بعد

برا منم دعا کن ی بچه کوچولو بیاد تو دلم این بار ک سالم باشه💔💔

https://harfeto.timefriend.net/16091555086824
۱۹-۱۸-۲۰-۲۲ هرماه یکی از اینا میشد ‌hmg زدم دوتا ساختم بازم باردار نشدم دو دوره آخر هیچی فولی ندا ...

من این شرایطم دارم تازه تنبلیم ندارم باز عقب افتاده و نمیشم😐فولیکولمم ۲۲امپولم زدم

منم امروز پریود شدم. ای یو ای کرده بودم. خیلی نا امید شدم😢😢 خدایا دل مادر شدن میخاد😢😢😢😢😢😢

دستم را گرفته ای یا رب. سپاست میگویم ای برترین معشوق. اگر گنده تر از دهانم نباشد کمکم کن کمی رنگی از تو بگیرم. قلبم زیر بار گناهانم مرده. او را به قدرتت زنده کن

به نقر بعد 18ساله بچه دار شد ولی اون بچش اونقدر ادم بزرگی شد که فامیل و دوست اشنا که هیچی معروفیت جهانی داشت حالا اگه به جای این که18سال صبر نی کرد خمون سال اول بچه دار می شد ممکن بودم بازم اون بچه اون طوری بشه؟

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
2706