2733
2734
عنوان

😁هر کی خواست بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رو کمک منم حساب کن😂

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
اقا منم ک سینگلم و وقتم ازاد ازاد من منشیت از هر نفر 5 درصد کمیسیون میگیرم😎😂😂😂

باشه فقط حواستو جمع کن😂البته فکرامو کنم خبرت میدم

خدایا حال دل هممون و خوب کن ،خدا جونم هیچ بنده ایت رو محتاج هیچکس نکن   الهی آمین
2728
2738
منم هستم اقا  شیفتی کار کنیم 😃ن نگو اسی

چقدرم همتون مشتاقین کمک کنین ،پس لازم شد دنبال بچه باشی تا تعداد زیاد بشه😂

خدایا حال دل هممون و خوب کن ،خدا جونم هیچ بنده ایت رو محتاج هیچکس نکن   الهی آمین
هر کی هم رل نداشت و کسی نداشت من کادوشو قبول میکنم که غصه نخوره و یه ثوابم کرده باشم😅😅

چقدرم زرنگی😁

بهش فکر میکنم ببینم بصرفه هست😁

نه من واسه خیرش کمک میکنم پول نمیخوام😃

راستی به مامان پسرام زنگ میزنی میگی پیش منن؟🤔🤨

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
2706