2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسرمن دوسال و سه ماهشه هنوزختنه نکردیم دلم نمیاد چه خوب که زودترختنش کردین

مجبور هم نیستید چون این عمل با خوبی هاش بدی های جبران ناپذیری هم داره و حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد سلول های گیرنده جنسی می کُشه و با توجه به سن گل پسرتون احتمال داره رو روحیش اثر مخربی به جا بزاره بهترین کار اینه که بزارین در آینده خودش تصمیم بگیره چون در اروپا آمار اینکار از ۵ درصد هم کمتر هست که به خاطر جمعیت یهودی ساکن اون کشور هاست.موفق باشید.

با پماد تترا سایکلین روزی چند بار چربه چرب کن.پوشک یه سایز برگتر ببند..از روز سوم هم میتونی حمام ببر ...

مرسی عزیزم،از راهنمایی ات،،حتما باید حموم برده بشه،،یا اینکه هر بار بعد پوشک شسته بشه هم خوبه؟؟

2738
پسرمن دوسال و سه ماهشه هنوزختنه نکردیم دلم نمیاد چه خوب که زودترختنش کردین

میگن هر چی بزرگتر بشه توو روحیه اش اثر خوبی نداره

من دلم نمیامد،،اما برای خاطر خودش زودتر اینکارو کردم

گذشته انجام ختنه فقط جنبه بهداشتی داشت اما امروزه مسلمانان، یهودیان و برخی از مناطق دنیا از جمله بخشی از مسیحیان پسران خود را ختنه می‌کنند. مسلمانان به دلایل اسلامی و مذهبی فرزند خود را ختنه می‌کنند اما بعضی از مذاهب و ادیان برای پیشگیری از برخی مشکلات پزشکی کودکان خود را ختنه می‌کنند.

برخی پژوهشگران بر پیامدهایی مانند کاهش حساسیت نرینگی به تحریکات جنسی و آثار سوء روانشناختی آن تأکید دارند. که البته گروه دیگری از مراجع علمی نظیر مرکز کنترل بیماری‌های آمریکا(CDC) وقوع هرگونه آثار سوء جنسی نظیر کاهش لذت یا زودانزالی به دنبال ختنه را رد می‌کنند.

ختنه از سالیان دور در میان گروهی از سیاه‌پوستان آفریقا و بخشی از بومیان استرالیا و برخی دیگر (بدون وابستگی مذهبی) رایج بوده‌است؛ همچنان‌که در کتاب‌های مذهبی پیروان ادیان اسلام و یهود اشاره و سفارش‌های فراوانی به این کار شده‌است. ختنه یک جراحی کوچک اما دقیق است که توسط پزشک در کلینیک ختنه انجام می‌شود. وجود ضعف تکنیکی می‌تواند باعث بر جای ماندن عوارض خطرناک زودرس و دیررس شود. عوارض زودرس شامل احتمال خونریزی، عفونت، احتباس ادراری، هماتوم، ایسکمی و نکروز گلانس و آمپوتاسیون نرینگی می‌باشد و پیامدهای دیررس شامل کوردی، ختنه ناکامل، تنگی مه آ، کم آمدن و زیاد آمدن پره پوس، چرخش نرینگی و گرانولوم محل ختنه و … می‌باشد. هر چند که در صورت مهارت پزشک احتمال بروز عوارض بسیار کم است.

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
مجبور هم نیستید چون این عمل با خوبی هاش بدی های جبران ناپذیری هم داره و حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد سلول های ...

جوابتون👆👆👆👆👆👆

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
2706