2733
2734
عنوان

می خوام برم خرید + بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اف بود عزیزم ؟

نه واللامیگفت کمتراز400ندارم

🌼وزن شروع😞 ۸۲قد۱۵۹وزن این هفته ۸۱😌وزن این هفته ۸۰وای خدایاکی میرم دهه ی هفتادی هدف ۶۰❤️❤️❤️❤️عضوتاپیک بامدادخمارمن میتونم ‌وسعی خودرامیکنم وهمراه الهه جون وبقیه اعضا به خواستم میرسم🌼
نه خیاط نیستم. ولی تازه چادر کنار گذاشتم و در حد پالتو گشاد و عبایی باید بپوشم. دوختنش راحته الگو نم ...

عزیزم الان پالتو ها آف خوردن بنظرم فقط یه دست لباس تو خونه بخر بقیه پولاتو بده یدونه پالتو بگیر

لایک نکن😬  خدایی که به شدت کافیست
2728
پول داره . ولی همیشه من اولویت آخرم . یعنی لباس میزاره اولویت آخر

اون میذاره شما چرا قبول کردی؟ی سال ۲ سال نیست ۸ ساله وقتی پول داره قشنگ برو تو مغازه خریدتو بکن بذار حساب کنه چرا اینقدر کوتاه میایید 

هزینه دوبرابر یه پالتو اماده رو میخوای بدی پارچه ودوختش تازه وسایل دیگشم پای خودته.اول برو یه پالتو ...

پالتو عبای گشاد دارن؟

تازه چادر از سرم گرفتم . به جای چادر

2738
پالتو گشاد زشت نمیشه؟؟! مگه اینکه جنسه مخمل سوییت بگیری خوشگل بشه...که اونم زیاد گرم نیست و آستری ه ...

چاره ای ندارم . تازه چادر برداشتم شوهرم تعصبی . پارچه موهر پشمی هم خوب میشه. زیرش میشه گب پوشید

من یه مانتو سوییشرت مانند گشاد دارم

حیلی مده 

هم گرنه هم گشااااده😊

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪