2733
2739
عنوان

دیشب نامزدم ی...

| مشاهده متن کامل بحث + 889 بازدید | 52 پست

اسی جان اگ تو هم ی اسکرین از پیام دوستتو میفرستادی براش قطعا رو شماره رو کات میکردی

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یاده اون متنی که دیروز ی خانمه درباره ازدواج داده بود افتادم هی روزگار

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5776850/راستشو-بگین-این-دختر-واسه-ازدواج-چجوریه-شما-بودین-میگرفتینش?page=1 میشه اینو گزارش بزنی مرسی

ميدونين من كيم؟ هموني كه نسبت به جاريش حسودي ميكرد چون خيلي زرنگه ولي من تنبل و گشاد 😭  خدايا اگه منو زرنگ نميكني اونو تنبل كن 😭 
اسی جان اگ تو هم ی اسکرین از پیام دوستتو میفرستادی براش قطعا رو شماره رو کات میکردی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5776850/راستشو-بگین-این-دختر-واسه-ازدواج-چجوریه-شما-بودین-میگرفتینش?page=1 میشه اینو گزارش بزنی مرسی

ميدونين من كيم؟ هموني كه نسبت به جاريش حسودي ميكرد چون خيلي زرنگه ولي من تنبل و گشاد 😭  خدايا اگه منو زرنگ نميكني اونو تنبل كن 😭 
2731

ناراحت شدن تواین مدل یه کار خیلی احمقانه و بچگانس خودت دوسداری شماره دوستتو شوهرت بینه؟؟

یه کم عاقلانه فکرکنید   دیگ سرهرچی که نمیشه دعوا راه انداخت

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩
كاملا موافقم با نظرتون خوشه‌ي پروين جان (استارتر عزيز) براي اينجور مسائل ناچيز اصلا اوقات خودتون ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5776850/راستشو-بگین-این-دختر-واسه-ازدواج-چجوریه-شما-بودین-میگرفتینش?page=1میشه اینو گزارش بزنی ممنون

چرا وا☹️

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5776850/راستشو-بگین-این-دختر-واسه-ازدواج-چجوریه-شما-بودین-میگرفتینش?page=1
عزیزم ببخشید میشه اینو گزارش بزنی

2740
درست میگین منم الان به همونجارسیدم دیگه قهرام واشکام ذره ای دلشونمیلرزونه💔

سعی کن دوباره دلشو به دست بیاری من و ششوهرم خیلی همدیگه رو دوس داریم ولی خب دیگه چه میشه کرد لوس بودن اقتضای دختر بودنه ولی پسرا اینو درک نمیکنن فقط زود خسته میشن

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
عزیزم این روش رو یه دکتر فوق تخصص گفته که به اذن خدا نود درصد ماه اول جواب میده ده درصد بقیه هم اگه‌ ...

اجی من تموم این کارهارو انجام  دادما ، ۲ساعت پاهامو میکشم بالا و ب دیوار میذارم بعدش ب پهلوی چپ میخوابم ، پریدی هام منظمه ، حتی تا صبح تکونم نمیخورم ن دستشویی ن حمام، ولی هنوز نشده ک باردار بشم، قرص زینک پاور و کوفت و دردم میخورم ولی نمیدونم چرا هنوز نشده😔😔😔😔  

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
سعی کن دوباره دلشو به دست بیاری من و ششوهرم خیلی همدیگه رو دوس داریم ولی خب دیگه چه میشه کرد لوس بود ...

ماهم خیلی همودوس داشتیم الان رونمیدونم....باکاری که کرده نمیدونم بایدچجوری زندگیموبرگردونم به حالت اول

اجی من تموم این کارهارو انجام  دادما ، ۲ساعت پاهامو میکشم بالا و ب دیوار میذارم بعدش ب پهلوی چپ ...

بعد پاکی رابطه داشته باش بعدش دیگهههههه تا ده روز رابطه نداشته باش که انشاءالله اگه باردار بودی دهانه ی رحمت باز نشه نطفه دفع شه

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
2706