2737
2739
عنوان

دیشب نامزدم ی...

| مشاهده متن کامل بحث + 889 بازدید | 52 پست
چند وقته ازدواج کردی؟ نا امید نشو منم چهار پنج ماهه تو اقدامم تازه این روشو فهمیدم منتظرم پریودم تم ...

۴سال عقد بودم ک خود خاک بر سرم تند تند قرص اورژانسی میخوردم ، عید۹۹ عروسی کردیم و از خرداد اقدام کردم تا الان هیچ مشکلی هم نداشتم توی ازمایشام ولی باردار نشدم هنوز نمیدونممممم چرا

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
بعد پاکی رابطه داشته باش بعدش دیگهههههه تا ده روز رابطه نداشته باش که انشاءالله اگه باردار بودی دهان ...

همین کارم تازگیا کردم بعد از پریدی رابطه داشتم هفته بعدش دوباره رابطه داشتم قرار بود ۳۰ دی پرید بشم هنوز ک خبری نیس😔 دیشبم بیبی چک زدم منفی شد ، دیگه نمیدونم چیکار کنم 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهم خیلی همودوس داشتیم الان رونمیدونم....باکاری که کرده نمیدونم بایدچجوری زندگیموبرگردونم به حالت ا ...

انشاءلله دوبارع رابطتون خوب میشه تو اینترنت دعاهای بهبود روابط بین زن و شوهرو جستجو کن امیدوارم بازم مثل قبل بشین

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
۴سال عقد بودم ک خود خاک بر سرم تند تند قرص اورژانسی میخوردم ، عید۹۹ عروسی کردیم و از خرداد اقدام کرد ...

عشقم در طول سال بیشتر از یه بار نباید از قرص اورژانسی استفاده کرد میدونی چه بلااااااایی سر جسمت میاره😲😲

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
2728
همین کارم تازگیا کردم بعد از پریدی رابطه داشتم هفته بعدش دوباره رابطه داشتم قرار بود ۳۰ دی پرید بشم ...

توکل بر خدا انشاءالله که زودتر نی نی دار میشی

عشقم در طول سال بیشتر از یه بار نباید از قرص اورژانسی استفاده کرد میدونی چه بلااااااایی سر جسمت میار ...

از بس نادون بودم از ترس اینکه تو عقد حامله نشم شوهرمم نادون تر میگفت ببخشید از دستم در رفت و ریختم دیگه 😑😑😑😑😑

از بس نادون بودم از ترس اینکه تو عقد حامله نشم شوهرمم نادون تر میگفت ببخشید از دستم در رفت و ریختم د ...

واقعااااا😲😲

ینی میشه مرد نتونه کنترل کنه و یه دفعه ای از دستش در بره🤒🤒

واقعااااا😲😲 ینی میشه مرد نتونه کنترل کنه و یه دفعه ای از دستش در بره🤒🤒

دیگه چ میشه کرد وقتی مخشو از دست میداد حین رابطه

2740