2733
2739

منظورم روتشکی ولحاف وروبالشیه 

قبلیم مارکش تاچ بود دیگه کهنه شده میخوام عوضش کنم

برم دوباره یه ست کامل بخرم یا خودم برم پارچه بگیرم بدم بدوزن

پتوشوبلیدجدابخرم بعدبراش روکش بدم بدوزن 

خودم بدم بدوزن فک کنم خیلی ارزونترشه تا ست کامل تاچ

میشه بپرسم چرا بعضیاتون بددهن و پرخاشگرید؟چی باعث شده مثل یه خانوم بی فرهنگ حرف بزنید وعصبی بودنتونو به رخ بکشید؟؟؟اینجا مثل قدیم نیست من بعضیارواینجامیبینم بابت بزرگ شدن بچم استرس می گیریم بعضیاتون مادردوستای بچه من درآینده هستید؟؟؟؟چه شود!!!!!

ن بیا از من بخر😐❤

دوست عزیز وقتی نظرت با من کاملا مخالفه لازم نیست پاچه من را بگیری عزیزم فقط بگو مخالفم منم برا اینکه شما از شوهر خود و یا هرکس دیگری ناراحتی میذارم پای کمبود های زندگیت و جوابتو نمیدم تشکرررر😂♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اماده ها خیلی قشنگن من دوسشون دارم 

پیش مادوتاپارچه فروش هست یه پارچه های دلبری دارههههه قندتودلم اب میشه میبینمشون

میشه بپرسم چرا بعضیاتون بددهن و پرخاشگرید؟چی باعث شده مثل یه خانوم بی فرهنگ حرف بزنید وعصبی بودنتونو به رخ بکشید؟؟؟اینجا مثل قدیم نیست من بعضیارواینجامیبینم بابت بزرگ شدن بچم استرس می گیریم بعضیاتون مادردوستای بچه من درآینده هستید؟؟؟؟چه شود!!!!!
پیش مادوتاپارچه فروش هست یه پارچه های دلبری دارههههه قندتودلم اب میشه میبینمشون

عععع خخخخخ چه خوب برو یه روز عکس بگیر برار اینجا ماهم خرکیف بشیم

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .