2737
2739
عنوان

مهمون اومده خونم تلویزیونم روشکسته

| مشاهده متن کامل بحث + 2643 بازدید | 107 پست
شوهرش خسیسه میگ غلط کردی رفتی تو بگو شکایت کنم ب جایی میرسم

نه بابا شکایت!!!دلت خوشه با کلی مدرک میری نمیشه اثبات کرد این که دیگه مدرک نداری

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
چی ندارع تازگی باغ خریدن خونا ماشبن گوسفند میدونی چنده؟

شوهرت چی میگه  .....

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
ن میشناسیمش

متاسفانه به نظر میاد چندان راه زیادی پیش روت نیست 

حق داری ولی کلا تو اینجور مواقع وقتی طرف مقابل کن شعور باشه تاوانشم بدبختانه باز می افته گردن خود آدم

اگر شوهرش سر عقل نیاد و به هیچ سراطی مستقیم نباشه، در درازمدت باز باید خودتون پول پس انداز کنید بخرید

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
بچش شلوغه بدون پوشک ولش میکنه میگم جیش کنه چی میگ خب بکنه نمیگ من تازه عروسم

خوب دیگه اینکارا از نظر خودشون هیچی نیست.... منم از مهمانی که  خیلی بی مسولیت باشه و اصلا حواسش به بچه اش  نباشه، خوشم نمیاد...

خونه داداششه...بچه خرابکاری کروه پدر مادر جبران کنن....شده طلاشو بفروشه

شما از همین تیپ شخصیتی ها هستید نه ؟! 

خونه داداشش باشه خونه پدرش ک نیس 

خداروشکر جهیزیه رو پدر عروس میخره خانواده داماد حق حرف زدن ندارن اینقد زبونشون درازه 

عصبانی میکنید ادمو 

عروس طلا بفروشه کثافط کاری خواهرزاده شوهرشو درست کنه 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 

شوهرت بره چند تا گوسفند بندازه تو ماشین بره بفروشه تا پول تلویزیون در بیاد اه حرصم دراومد

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
نمیخره دارم دق میکنم میگ شوهرم طلاقم میده بدرک من چیکار کنم الان بخدا هزارتومنم نداریم 

خرید که هیچی نخرید طی یک عملیات از پی تعیین شده ماه دیگه برید خونشون، از کنار تی وی رد شو و یهو لیوان رو بزن بهش تا تی وی اونا هم بشکنه. هیچ لذتی بالاتر از انتقام نیست😎😛

من که به تو نارو نزدم حضرت عشق/پس چرا زندگی ساده من ریخت بهم
2706