2737
2739
عنوان

مهمون اومده خونم تلویزیونم روشکسته

| مشاهده متن کامل بحث + 2643 بازدید | 107 پست

الان  اگه‌ خواهر  شوهرت میومد تاپیک‌میزد، مینوشت😁

رفتم خونه زن داداشم، اصلا میزبان خوبی نبود... بچم به این ارومییییی... یه دستش حالا به تلویزیون خورده شکسته.،، انگار چی شده؟؟ به بچم گفته شیطون.. به من میگه بی مسولیت... مرسی. أه

نمیخره دارم دق میکنم میگ شوهرم طلاقم میده بدرک من چیکار کنم الان بخدا هزارتومنم نداریم 

چقد بی وجدانه

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان  اگه‌ خواهر  شوهرت میومد تاپیک‌میزد، مینوشت😁 رفتم خونه زن داداشم، اصل ...

بچش شلوغه بدون پوشک ولش میکنه میگم جیش کنه چی میگ خب بکنه نمیگ من تازه عروسم

شکایت کنم بجایی میرسم 

نه اصلا

خود شکایت کلی خرج داره، اثباتشم خیلی سخته 

فعلا باید صبر کنید، شاید شوهرش به خاطر روابط خانوادگی سر عقل اومد و پرداخت کرد، الان شاید حرصش گرفته از رو لجبازی می گه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

تلویزیونای الان چقدر ابکی شدن ما قدیما یه تلویزیون شهاب داشتیم حتی از ارتفاع یه متریم می افتاد چیزیش نمیشد

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!
2740

دیگه راشون نده 

من یه گلدون از زنداداشم شکستن همه جارو گشتم مثلش خریدم تازه به زور بچه ها رو برد خونش من میگفتم نه کوچیکن نمیشه کنترل کنم چقد بیفکر 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
بچش شلوغه بدون پوشک ولش میکنه میگم جیش کنه چی میگ خب بکنه نمیگ من تازه عروسم

خیلی بی شعوری واقعا خب بهش میگفتی ، چرا باش رفت و آمد کردی؟ اول تاپیک گفتم خب اتفاقها ولی اگه اینجوریه تقصیر خودشه