2733
2739
عنوان

شوهرم کتکم زد خونه ی مادر شوهرم

4794 بازدید | 72 پست

سلام من عقدم دیشب شوهرم اومد دنبالم اومدیم خونه ی مامانش بعد چن ماه مرخصی گرفته بریم یسری کارامونو کنیم گوشیش این مدت دس من بود چن باری فیلم دانلود کردم هاردش سوخت از دیشب گوشی من دستشه یبار گفتم بگیر پایین منم ببینم کلی ناراحت شدو قهر کرد ک تو گوشی منو سوزوندی خراب کردی امروز باز کنارش نشستم نگاه گوشیش کنم پرت کردم طرفم گفت نمیخام رفت لپ تاپشو آورد گفتم بده منم بازی کنم گف اونو ازم گرفتی اینم میخای بگیری اونو خراب کردی اینم میخای داغون کنی چن باری بغلش کردم بوسش کردم باهاش حرف زدم بهم بی محلی کرد آخر رفتم زیر پتو گریه کردم باز محل نداد آخر پاشدم لباسامو بپوشم گفتم منو ببر خونمون پاشد کتک زدن ک بشین سرجات هس زد فوش داد مامانشم تو حال بود آخرش گف پاشو ببرمت تا خونتون بزنمت میدونستم میخاد تو خیابون ابرومو ببره پا نشدم گفتم نمیخام پشیمون شوم شروع کرد داد زدن ابرومو جلو ننش برد ک پاشو حاظر شو آخر خودش دروکوبید رفت بیرون ننشم در کمال خونسردی اومده میگه فلانی کجا رفت یعنی یدرصد مهم نیس من کتک خوردم دارم گریه میکنم به فکر پسرشه خدایا منو از این خونه نجات بده خونه ی خودمونم جهنمه همه جا جهنمه کجا برم اخه از دست اینا هرچی ادم خرابه به من میخوره 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بزودی تغییرات ایجاد میشه 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5776850/راستشو-بگین-این-دختر-واسه-ازدواج-چجوریه-شما-بودین-میگرفتینش?page=1 اینو گزارش بزنید لطفا

ميدونين من كيم؟ هموني كه نسبت به جاريش حسودي ميكرد چون خيلي زرنگه ولي من تنبل و گشاد 😭  خدايا اگه منو زرنگ نميكني اونو تنبل كن 😭 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بده منم بازی کنم؟؟؟ 😐😐😐😐😐😐

سلااام خانوما من تازه واردم😁21 سالمه و یکساله که با اونی که عاشقش بودم عقدکردم😍💕اوایل زندگیمون خیلی مشکل داشتیم ولی کم کم به خودمون اومدیم و سعی کردیم هرروز بهتراز دیروز بشیم🥰واسه ی آرامش زندگی همه یه صلوات بفرستین🙏😌
2731
2738

ولش‌کن بابا اصن باهاش حرف نزن سگ‌ محلش کن چی هی میری بغل میکنی بوس میکنی حرف میزنی 

خودتو سرگرم کن خودش میاد

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

دقیقا بگو چندسالتونه؟حس کردم دوتا بچه پیش دبستانی دعوا کردن

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
2706