2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ایرانی سون بند.شادمهر.مهراد هیدن.بابک جهانبخش/

خارجی دعالیپا.لانا دل ری .تیلور/

گوسفند ها میدانند که چوپان دوستشان دارداما نمی دانند که چوپان دوست صمیمی قصاب است...💫 .   ازیک گونی تهی انتظار صاف ایستادن 
2740
من خیلی دوسشون دارم😍😉

من که میمیرم براشون.روزی چهارصد بار گوش میدم

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
ریحانه پارسا رو چی کار داری؟ آیا بازی ریحانه پارسا در موزیک ویدیو شادمهر تاثیری در صدای او داشت؟خیر ...

اره ، اینو میدونم‌اما‌شادمهر در کنار صداش ویدئو هاش دیدن چهره اش ؛ اون حالت های جذبه و غروش ، واسم خیلی دلچسب بود ! اصن با دیدنش حال میکردم عین کسی که به عزیز رو میبینه!

اما‌ الان دیکه اونجوری نیس واسه من ! الان فقط صداش قشنگه عین خیلی خواننده های دیگه 

.