2737
2739
عنوان

شوهر خسیس

771 بازدید | 57 پست

سلام بچها 

همسر من نمایشگاه خودرو داره و میگیم اون ماشینا سرمایه کارشه  و این بازار خیلی خوبی برا ماشینا مدل بالا نیست و  اوصلا فروش نمیرن کاسبی چندانی نداره 

اما این درسته برا من یه پراید هم نخره؟😑با این که  خودش دوتا ماشین شخصی هم داره

واقعا من نمیدونم چرا اینجوریه میگه احتیاجی به ماشین نداری

😐

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😂😂😂😂😂

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2738

چرا به حساب نمیارتت😶؟؟؟؟؟

همیشه همینه؟؟

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)

زبطی به پول دار و بی پول نداه بعضی مردا استرس رانندگی زن رو نمیتونن تحمل کنن من سالها براش جنگیدم ماشین به نامم بود ولی زیر پای ایشون با مکافات متقاعد شد منم ماشین زیر پچای خودم رو داشته باشم

2706