2733
2739
عنوان

میشه فوری بیاید

87 بازدید | 8 پست

سلام بچه‌ها میشه ب جای کاغذ روغنی کاغذ معمولی رو آغشته ب روغن کنم استفاده کنم؟ واجبه

سلام دوستان لطفاً امضامو بخونید .از خدا می‌خوام هرکس برای سلامتی   و عاقبت بخیر خانوادم صلوات میفرسته خدا هرچی میخواد بهش بده .الهی امین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله میشه من انجام دادم 

خدا یا غیر ممکن های زندگی مون را ممکن کن     اگه دوست داری  یه صلوات برای حاجت بفرست.       روزگاری که روز ما نیست روزی هم روز ما میرسد      موفق باشید.   دوستون دارم    سنم اشتباهه   لایک نکنید گلای تو خونه    

اره روزه قبل کاغذو بذار تو روغن بذار تا فردا تو دمای محیط بمونه فردا یه دستمال تمیز،خیلی اروم بکش روش .که روغن اضافه رو بگیری .بعد استفاده کن 

میشه برای حاجتم حمد بخونی گلی؟
2738
اره روزه قبل کاغذو بذار تو روغن بذار تا فردا تو دمای محیط بمونه فردا یه دستمال تمیز،خیلی اروم بکش رو ...

ممنون از همگی دوستان

سلام دوستان لطفاً امضامو بخونید .از خدا می‌خوام هرکس برای سلامتی   و عاقبت بخیر خانوادم صلوات میفرسته خدا هرچی میخواد بهش بده .الهی امین