2752
2734
عنوان

خیانت و طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 54 پست
بزار هرچی میخواد بگه ببخشید از سوزششه اتفاقا من به عنوان یه غریبه میگم دمت گرم که هم حق طلاق و حضان ...

بیشتر داره بابت خونه میسوزه همش هم میگه باید نصفشو بدی گفتم همین که مهریم رو نمیگیرم به جای خونه دارم لطف میکنم بهت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بخدا از طلاقم ناراحت نیستم فقط ناراحت جوونی و عمرمم که پای این مرد حروم شد .یکم بابت آینده میترسم بع ...

من خواهرمم به خاطر خیانت که همش تکرار میشد طلاق گرفت 

تازه خونه هم نداشت و بچش یکسالش بود 

به جز مسائل مادی که بعضی وقت ها بهش فشار می‌آورد از طلاقش ناراحت نشد و نشده 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
بیشتر داره بابت خونه میسوزه همش هم میگه باید نصفشو بدی گفتم همین که مهریم رو نمیگیرم به جای خونه دار ...

آره بابا زیاد باهاشم یکی بدو نکن بگو زیاد حرف بزنی مهریه ام رو هم میزارم اجرا

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
کاملا کاردرستی کردین شک نکنین👌

راستش میخوام یکم خودخواه باشم و به خودمم فکر کنم چقدر بخاطر دل بچه و بقیه کوتاه بیام .البته بچه هام اصلا بهش وابسته نیستن فقط ترس مالی دارن که نکنه کم بیاریم

من خواهرمم به خاطر خیانت که همش تکرار میشد طلاق گرفت  تازه خونه هم نداشت و بچش یکسالش بود  ...

منم اصلا ناراحت نیستم .واقعا دوسش داشتم ولی الان فقط دلم براش میسوزه که به خاطر یه هرزه زندگیش رو پاشوند

راستش میخوام یکم خودخواه باشم و به خودمم فکر کنم چقدر بخاطر دل بچه و بقیه کوتاه بیام .البته بچه هام ...

نترسین اونم حل میشه قرارنیس که اوضاع همینجوری بمونه فک کنین اصلا همسرتون نیستن

بخدا از طلاقم ناراحت نیستم فقط ناراحت جوونی و عمرمم که پای این مرد حروم شد .یکم بابت آینده میترسم بع ...

اینطوری داری خودتو مریض میکنی

ناراحتی اعصاب میگیری و به دنبالش هزار تا مریضی دیگه

فکر کردی اون به پات میمونه وقتی مریض بشی؟؟

این ادم که توی جوونیش بهت بارها خیانت کرده مشکلی هم داشته باشی ولت میکنه

باور کن طلاق سخت نیس.من خودمم جدا شدم و خیلی خوشبختم خداروشکر

برو ارایشگری یاد بگیر و میتونی کلی پول دربیاری واسه خودت

سنت هنوز زیاد نیس و خیلی فرصت داری

بعدا حسرت خواهی خورد

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  
خیلیا خیلی ببخشید ولی خودشون اشتباه میکنن که میگن اشتباه میکنی و پشیمون میشی اره طلاق واسه مسایل چر ...

دقیقا فقط خودمو زجر دادم و هیچی درست نشد .تعجم از کساییه که میگن بازم بجنگ و میدون رو خالی نکن واسه اون زن .گفتم بخدا من دیگه گلادیاتور شدم تو این زندگی .وقتی تلاش یه طرفست هیچ ارزشی نداره .مگه چه کمبودی دارم که بخوام به زور نگهش دارم 

بیشتر داره بابت خونه میسوزه همش هم میگه باید نصفشو بدی گفتم همین که مهریم رو نمیگیرم به جای خونه دار ...

میخواستی بگی همین که عمر و جوونیم رو گذاشتم پات و بارها خیانت کردی هزاران برابر باید تاوان بدی

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  
اینطوری داری خودتو مریض میکنی ناراحتی اعصاب میگیری و به دنبالش هزار تا مریضی دیگه فکر کردی اون به ...

ای خواهر سالم بودم بهم خیانت کرد وای به حال روزی که ..... منم همینو میگم به بقیه که اگه به خاطر این فشارهای روحی سکته کردم این آقا روز اول پرتم میکنه بیرون

میخواستی بگی همین که عمر و جوونیم رو گذاشتم پات و بارها خیانت کردی هزاران برابر باید تاوان بدی

میگه عین خانوم بشین سر زندگیت منن خرجتو میدم کاری هم باهات ندارم ولی من قبول نکردم . بخدا انقدر همه حسرت داشتن زن و زندگی و بچه هاشو داشتن ولی لیاقت نداشت خودش .الانم میگه طلاق نگیر چون میدونه من برم آبروش هم میره پیش همه

2706