2752
2734
عنوان

خیانت و طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهر شما درست بشو نیست همون بهتر که تمومش کنی  فقط خودت اذیت میکنی اگه بمونی

خودمم به همین نتیجه رسیدم .تازه انقدر پرروعه همه جا میگه چون خونه به اسمش شده میخوهد طلاق بگیره .وگرنه قبلا خیانت کردم چرا طلاق نگرفت .نمیفهمه که دیگه جونم به لبم رسیده

2731
۱۴و ۸

عزیزم شما سنی نداری

میتونی بری سر کار

باور کن خیلی وقت داری واسه خوشبختی و بعدها با خودت میگی چرا زودتر اقدام نکرده بودم و زندگیمو گذاشتم پای کسی که بارها بهم خیانت کرد

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  
من که واقعا خسته شدم از این حجم از بی شرمی امروز تو این برف رفتم دادخواست دادم و دیگه کوتاه نمیام .ا ...

عزیزم من اگه همسرم یکیشو داشت طلاق بود 

تنبلب و تن پروری بی مسیولیتی 

مشروب اعتیاد خیانت 😕

انگار دیوونست از این ور التماس و گریه که بری خودمو میکشم از اونور رابطشو تموم نمیکنه 

خب اون به چند چیز اعتیاد داره 

به شما هم به خاطر بچه ها و مسیولیتی که سرت ریخته طبیعیه وابسته اس 

عزیزم شما سنی نداری میتونی بری سر کار باور کن خیلی وقت داری واسه خوشبختی و بعدها با خودت م ...

بخدا از طلاقم ناراحت نیستم فقط ناراحت جوونی و عمرمم که پای این مرد حروم شد .یکم بابت آینده میترسم بعضی وقتا .یه سری انقدر محکم میگن پشیمون میشی و از نظر مال کم میاری .میگم مگه آدمیزاد فقط شکمه و لباس پس غرور و احساسم چی

خودمم به همین نتیجه رسیدم .تازه انقدر پرروعه همه جا میگه چون خونه به اسمش شده میخوهد طلاق بگیره .وگر ...

بزار هرچی میخواد بگه ببخشید از سوزششه

اتفاقا من به عنوان یه غریبه میگم دمت گرم که هم حق طلاق و حضانت و خونه رو گرفتی 

خرج بچه ها رو هم که باید بده قشنگ حالش جا بیاد 

بره باهر هرزه ای که مثل خودشه شما فقط برد کردی اونکه باخته

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
بخدا از طلاقم ناراحت نیستم فقط ناراحت جوونی و عمرمم که پای این مرد حروم شد .یکم بابت آینده میترسم بع ...

خواهش میکنم ب حرفشون گوش نده وقتی هم خونه داری هم حضانت بچه هات .این دوتا از همه مهمترن.

2706