2737
2739

گوشت چرخ کرده رو با سبزیجات معطر وسیر وپیاز ونمک وفلفل سیاه قاطی کن.

خمیر جادویی درست کن.خمیر که درست شد گلوله کوچک بردار وسطشو باز کن گوشت رو بذار داخلش ودوباره گلوله کن.بچین داخل سینی فر و روش پنیر پیتزا بریز

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

بورک گوشت

پیراشکی گوشت

پیتزای گوشت

گراتن بادمجان یا سیب زمینی

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی؟ 🙏🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد🙏 أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
ترجیحا با برنج

چند وقت پیش یکی از دوستام بهم‌پیشنهاد کرد وشد جز منوی غذاهامون.

گفت لپه رو جدا بپز بعد گوشتو پیازو ادویه رو تفت بدید ولپه رو اضافه کنید کمی زرشک بریزید ورب و کمی زعفران 

بسیار عالی بود 

در واقع به سبک قیمه بود ولی خیلی زود حاضر شد.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
خمیر جادویی چطوریه؟

ارد واب ولرم و مایه خمیر.اگه نداری پودر خمیر پیتزا اماده

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘