2737
2734
والا بخدا🥺اونوقت من تادکتر اسم آمپول میاره تموم تنم یخ میشه🤭آخرشم تو بیمارستان آمپول نمیزنم 

😂😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
از آمپول اینقدر می‌ترسین چه جوری میخاین در آینده زایمان کنین؟ 

زایمان که بیهوشی فقط سرم بیهوشیشه که من میگم یکی بزنن پس کلم آمپول نزنن 🥴

❤️❤️❤️مامانا عشقن🥳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زایمان که بیهوشی فقط سرم بیهوشیشه که من میگم یکی بزنن پس کلم آمپول نزنن 🥴

زایمان طبیعی که بیهوشی نیس در ضمن اصلا آمپول ترس نداره من بدتر از پنی سیلین زدم از بچگی آمپول میزدن منو دیگه عادت کردم به آمپول فقط موقعه زدن سوره حمد میخونم 

یه بار کوچک بودم به دکترم گفتم خانوم دکتر قبل از اینکه آمپول بزنی یه دونه آمپول بی حسی بزن تا بی حس بشه درد رو احساس نکنم پرستار ترکید از خنده 😢😢😢

الان می فهمم چی گفتم 😐😐😐😂😂😂😂

من‌ چقدر تباه بودم😅😅😅

شفا# _مفا_انشالله_ماشالله 

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
زایمان طبیعی که بیهوشی نیس در ضمن اصلا آمپول ترس نداره من بدتر از پنی سیلین زدم از بچگی آمپول میزدن ...

طبیعی 😰😰😰سزارین رو گذاشتن واسه من 

❤️❤️❤️مامانا عشقن🥳
2738
وای فکر نکنم کسی به اندازه من از امپول بترسه  یعنی اونقدر میترسم که تا مرز سکته میرم

خاله من هیچوقت تو مطب امپول نمیزنه چون همش جیغ میزنه گریه میکنه😂😂😂😂😂همیشه میاره تو خونه میزنن براش. 34 سالشه

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

هیییچ کس به اندازه من نمیترسه

ی بار مجبووور شدم بزنم ی بنده خدایی ی چیزی یادم داد که باعث شد دردش خیلللی کم شه

لحظه اولی که حس کردی سوزن به پوستت داره وارد میشه ی نفس خیلی عمیق بکش

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

منم میترسم ولی مجبورم چند روز پیش یه امپولی زدن اینقد امپوله بزرگ بود تا یع هفته نمی تونستم درست بشینم البته امپول من برای بارداری بود دردش طبیعی بود ولی تو نترس فقط یه لحظه است زیاد نمی فهمی

یعنی عاشقتم😍😂😂😂

😂😂😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

منم میترسم ولی مجبورم چند روز پیش یه امپولی زدن اینقد امپوله بزرگ بود تا یع هفته نمی تونستم در ...

الان اینو گفتی سکته کردم🥴❤️

❤️❤️❤️مامانا عشقن🥳
2706