2733
2734
عنوان

یبوست نوزادم خواهش میکنم بیاید

93 بازدید | 18 پست

سلامسلام دخترم نه ماهشه بهش ابگوشت و سوپ میدم. چند روزه یبوسته زور میزنه و گریه میکنه بعد ببخشید سفت کوچیک هست پی پیش. شیرخودمم میخوره.

چی درست کنم واسش خوب بشه؟الوبخارا تو سوپش بندازم و روغن زیتون تاثیر داره؟

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

بله اینا تاثیر داره

ابم بیشتر بده بخوره

کره هم بندازی تو غذاش خوبه

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره روغن زیتون بریز تو سوپش الو انجیر خیس کن بده بخوره اگه قطره پدی لاکت داری اونو بهش بده ماست و دوغ نده 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2738
آب سیب هم خوبه خودت بگیر بریز تو شیشه بده بخوره

واسه اسهال میگن سیب خوبه گلم. واسه یبوست بدترش نمیکنه؟ هر روز بهش سیب رنده میکنم میدم

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

اب‌بدنش‌‌کم‌شده‌ماخاکشیرشربت‌درست‍می‌کنیم‌به‌بچه‌می‌دیم

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم
واسه اسهال میگن سیب خوبه گلم. واسه یبوست بدترش نمیکنه؟ هر روز بهش سیب رنده میکنم میدم

سیب رنده دادی یبوست شده دیگه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

استارتر همه ی این روش هایی که دوستان گفتن رو انجام بده اما شیاف گلیسیرین براش بردار که بیشتر ازاین اذیت نشه بچه‌.

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2706