2737
2734
عنوان

یه سوال این آزمون های استخدامی ک برگزار میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 38 پست

برا یه زن عالیه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای وای چراااا

گفتن ولت بودجه نداره فعلا حذف الان 1 سالو نیمه ک نمیدن 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2731
مشکل اخلاقی چیه... یعنی بخاطر کم کاری نمیتونن کاری کنن ؟ 

چرا کم کار باشی زیرابتو میزنن میندازن بخش دیگه ولی چرا کم کار!!! 

گفتن ولت بودجه نداره فعلا حذف الان 1 سالو نیمه ک نمیدن 

ماه جدید که دادن واسه همه‌..الان بیمارستان ما همه حکماشون با فوق العاده ی جدید زده شده و من حقوق این ماهم بیشتر بود 

اول پیمانی آزمایشی.بعد پیمانی رسمی تو دوره آزمایشی باید حواست به همه چی باشه.من تو این دوره ام.باید ...

برا چی؟ از لحاظ مثلا؟ مشکلات اخلاقی یا کمبود کارکرد؟ 

چیش؟

همه چیش درسته حقوقش متوسطه اما حداقلش استقلال مالیه  تو جامعه اس رتبه اجتماعیش بالاس! الان شما چرا میگین نیس 

2738
همه چیش درسته حقوقش متوسطه اما حداقلش استقلال مالیه  تو جامعه اس رتبه اجتماعیش بالاس! الان شما ...

به هزاااار و یک علت میگم نیست. صرفا و صرفا دهن پرکنی داره که بگن فلانی استخدامه.الباقیش عذاب و عذاب و عذاب

منم تو همین مرحله ام.استعفا و مهاجرت. فقط ماحرف همو میفهمیم

الان بامهاجرت روزمرگی نیس من 3 سال زندگی کردم  اونجا هم روزمرگیه  لیسانسو دکتری هم برای اونا فرقی نداره 

به هزاااار و یک علت میگم نیست. صرفا و صرفا دهن پرکنی داره که بگن فلانی استخدامه.الباقیش عذاب و عذاب ...

هر کاری سختی داره اما کار داریم تا کار یکی با علاقه میره یکی برا دهن پرکنی اونی ک خودشم حرص میخوره خودخوری میکنه ضعف اعصاب هم میگیره   ولی محیط کار خیلی مؤثره 

2706