2737
2734
عنوان

یه سوال این آزمون های استخدامی ک برگزار میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 38 پست
الان بامهاجرت روزمرگی نیس من 3 سال زندگی کردم  اونجا هم روزمرگیه  لیسانسو دکتری هم برای او ...

حتما هست.روزمرگی و افسردگی همه جای دنیا هست ولی دورویی و دورنگی و ریا و موهاتو بذار تو و زیارت عاشورا و ....همه جا نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما هست.روزمرگی و افسردگی همه جای دنیا هست ولی دورویی و دورنگی و ریا و موهاتو بذار تو و زیارت عاشور ...

الان اینجاهم نیس الان کی موهاش توإ الحمدالله تابستونا شلوارم نمیپوشن. الان این بهونس  کسی با کسی کار نداره 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
هر کاری سختی داره اما کار داریم تا کار یکی با علاقه میره یکی برا دهن پرکنی اونی ک خودشم حرص میخوره خ ...

من وقتی قراره خودم نباشم و از خود واقعیم فاصله بگیرم.دیگه اون شغل و درامد به چه درد من میخوره؟

2728
@هلن137266   مرسی گلم

فدات سوال دیگه ای ام بود درخدمتم ❣️

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
من وقتی قراره خودم نباشم و از خود واقعیم فاصله بگیرم.دیگه اون شغل و درامد به چه درد من میخوره؟

چرا خودت نباشی من الان 1 سال و 7 ماهه مشغولم محیط کاریم بسیار پرتنشه اوایل سخت بود اما الان عادیه اما کارمو دوس دارم من شوهرم وضع مالیش عالیه و من مشکل مالی ندارم  اما دوس دارم منم مستقل شم اما اگه ببینم ازار میبینم مطمئنم  استعفامو میدم و باز خرید میکنم 

کدوم کشورید؟

ایران اصفهان 

2740

الان من خودم چادریم  اما میبینم اطرافمو  و کاری ب کسی هم ندارم و حتی مخالف برخوردم چون برخورد من هیچ کار مثبتی نتیجه نمیده. طرف زده هم میشه