2733
2739

از دیشب همش دارم گریه میکنم واس پسرم اولین بار تو این ۵ سالشوهرم دست رو پسرم بلند کرد

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واااا خرس گنده عقل خودشو به عقل بچه 5ساله داد چیه رفت وآمد دارین کم کنین عه

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

اصلاااا جلو پسرت با شوهرت سر این موضوع بحث نکن فقط سعی کن از دل پسرت در بباری بخدا تاوانشو بعدا میبینی 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2738

اوالا شوهرت چقدر کم فهمع البته بببهشید که بچه ی ۵سالرو زده دوما جاریت چقدر بیشعوره که فک میکنه بچه ی ۵ساله میفهمه خوب و بد زندگیرو 

اگه توتستی کلا خونتو ببر یه جایه دیکه پیش حاریت نمون

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
واااا خرس گنده عقل خودشو به عقل بچه 5ساله داد چیه رفت وآمد دارین کم کنین عه

طبقه پایین ماخونشونه 

دیروز نمیدونم چرا جنی شد ماجرایی که مال یه ماه پیش بود رو رفت به شوهرم گفت به خدا مقصر بچه های خودش بودن اول اونا تف کردن ولی این بی همه چیز رفته به شوهرم گفته پسرت تف کرده به من

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
2706