2733
2739

من ترم چهارم دروس عمومی عقبم میتونم ترم های 7_8 برشون دارم یا نه .چه طوریاست ترم های 6_7_8 چند واحد میشه برداشت من میتونم عقب موندگیامو جبران کنم 

قبل از ترم ترم ۷ و ۸ اسکی میدی بعدش اینترن بیمارستان میشی و شیفت میدی . سرت خیلی شلوغ میشه ولی در حد ...

یعنی میشه دروس عمومی برداشت اونم 10_12 واحد 🤦😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
دکتری پرستاری هستم والا از زمان کارشناسی من خیلی سال گذشته اینو از اموزشتون زنگ بزن بپرس

ببخشید خانم ارشد پرستاری کدوم رشته خوبه ؟؟؟

بعد میشع یکم توضیح بدید دکتری پرستاری چیه 

و بالین چیه حتما باید این بخونم  من پشت کنکور تجربی هستم میخوام پرستاری دربیام نظرتون  شغل خوبیه ؟

ببخشید خانم ارشد پرستاری کدوم رشته خوبه ؟؟؟ بعد میشع یکم توضیح بدید دکتری پرستاری چیه&n ...

شغل خوب. در تحصیلات تکمیلی در امد بالا. دکتری هیئت علمی میشن . گرایش ارشد مراقبت ویژه سخت ترین و بهترین گرایش

شغل خوب. در تحصیلات تکمیلی در امد بالا. دکتری هیئت علمی میشن . گرایش ارشد مراقبت ویژه سخت ترین و بهت ...

ببخشبد تحصیل تکمیلی یعنی چی ؟ بعد چطوری عضو اون هیئت علمی میشی یعنی درست باید ادامه بدی ؟؟؟

بعد مدیریت پرستاری خوب نیست ؟ ی سوال دیگه تمام 

بالینی چیه ببخشید زیاد سوال پرسیدم ممنونم از شما