2733
2734

دوستان سلام تورو خدا تورو قرآن کمکم کنید. دوشنبه فهمیدیم مامانم که تمام کس و کار ماست سرطان تخمدان و روده داره. تورو خدا هر کی هر تجربه ای داره بگه. کدام دکتر ‌و کدام بیمارستان ببریم.  

بیمارستان امام خمینی یا فیروزگر

کدوم دکتر خوبه؟ اینجا خیلی تعریف دکتر نادره بهتاش و دکتر اعظم سادات موسوی رو خوندم اما دکتر موسوی گفتند بخاطر کرونا کار نمیکنه و دکتر بهتاش هر چی زنگ میزنیم جواب نمیده. کسی میدونه چطوری وقت میتونم بگیرم؟ مادرم خیلی زود باید بستری بشه تورو خدا کمکم کنید. بدون مادرم می میرم 😭😭😭😭😭

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
شمارشو ندارم حتما برین مطب دکتر خیلی قهاریه بله چند سال پیش رفتیم پیشش 

مه بانو جان. دکتر محمد عباسی رو منظورت هست؟ الان توی گوگل دیدم امروز بیمارستان امام هستند. باید برم اونجا برای نوبت؟

مثل اینکه سرطانش متاستاز میکنه  یعی از زوده زده ب تخمدان تا الان دردی نداشته ک متوجه بشید؟! ا ...

دوست گلم مادرم دو سال بود از درد ناحیه شکم می‌نالید هر جا بردیم تشخیص ندادند تا بالاخره با سی تی اسکن گفتند سرطان هست 😭😭😭کاش زود می‌فهمیدیم کاش

ایشون وقت میدن به زودی؟ باید بریم مطب؟ آخه مادرم سریعا باید بستری بشه

بله وقت میدن شنبه ساعت دو اونجا باشید نامه معرفی هم داشته باشید یا نتایج آزمایش یا سی تی رو به منشی نشون بدید همون روز به شما وقت ميده

مه بانو جان. دکتر محمد عباسی رو منظورت هست؟ الان توی گوگل دیدم امروز بیمارستان امام هستند. باید برم ...

عزیزم اسم کوچیکش یادم نیست ولی نسبتا مسن هست پیرمرده حتما ببرش بیمارستان هم ویزیت میشه هم بستری انشالله شفای عاجل پیدا کنن

عزیزم اسم کوچیکش یادم نیست ولی نسبتا مسن هست پیرمرده حتما ببرش بیمارستان هم ویزیت میشه هم بستری انشا ...

عزیزم بخشید به خدا یه دونه دکتر عباسی توی سایت پیدا کردم الان دیدم توی همدان هست. ما توی تهرانیم. شما بیمارستان امام توی تهران منظورتون هست؟

2706