2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرچی که دوست داری،بخور تا ویارت شروع نشده جون داشته باشی.بعدا نگی نگفتی

فقط چیزای ممنوع رو تا سه چهارماه نخور بعدش ازادی  مثل عسل،جیگر،اب هویج،زعفرون،اویشن و کلا گیاهای دارویی و..زرشک و اب زرشک،باقالی

2728

ای خودا مبارکه عزیزدلللللم هرچی دلت میخادبخور

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

سنگینی بلند نکنی 

استراحت کن گلم 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
واقعا ۱۹ ساله های الان چقدر با ما فرق دارن !!!!

ربطی ب سن نداره ک الان ۱۶ سالم بچه دارا بچه داریشونم ازهمه بهتره

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2738

واااااییییییی😍😍😍😍😍🥳🥳🥳🥳🥳

دوس داری چی باشه؟ 😍😉

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜

ان شاالله سالم بغلش کنی❤️

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
اصصصصصلا فرقی نداری فقط سلامت باشه

😍😍😍😍سلااااااامته.وای خوشبحالت ک داری مامان میشی😝خیلی برات خوشحااااااالم گلی😍🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
2706