2733
2739
عنوان

دیسک کمر

272 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها خیلی نگرانم الان یک هفته ست شوهرم کمردرد داره روز اول شدید بود که دولت راه می‌رفت واسش چندبار روغن بابونه زدم کمربند بی هم بست بهترشد ولی تا امروز دردهای خفیف داره حتی دیشب یه پاش می‌لنگد بعددوباره دردش کمترشده به نظرتون دیسک باید چکارکنم عکس رادیولوژی معلوم میکنه 

خداجونم ممنون که هوامو داری 🤗❤️

بره دکتر 

استراحت 

تست ویتامین دی ک اگه پایینه باید قرص ویتامین  دی  بخوره  البته با دستور پزشک

نرمش کششی   

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثل علائم منه

من رفتم ام آر آی ،دیسکم ترکیده بود عمل شدم

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2731

وای خیلی بده من دیسک گردن دارم زد ب انگشتم دارم میمیرم

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

نه رادیولوژی فایده نداره

اگه پاشون درد میگیره حتما دیسک مهره های پایین هست و عصب پا رو درگیر کرده

حتما پزشک برید و من باشم جراحی میکنم راحت میشم بجای یه عمر درد کشیدن 

😁

باید بره دکتر هرچه زودترم بره براش بهتره اونطوری شاید بدون عمل و  با دارو و استراحت خوب شه

دکتر خوبم اگه بخوای من دکتر عباس زاده رو میشناسم یه روزایی قزوین هستن یه روزاییم میان تهران

خواستی از سایتشون میتونی آدرس و شمارشونو برداری نوبت بگیری ایشالا که زودی خوب میشه همسرت عزیزم ناراحت نباش

https://drabbaszadeh.com/جراحی-دیسک-کمر/

2738