2733
2734
عنوان

😭😭😭😭😭این بیبی چک مثبته+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1323 بازدید | 120 پست
مبارکه بارداری من قشنگ هالشو میبینم

ان شاالله ان شاالله

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰
گلم هاله داره خداروبه پهلویه شکسته مادرم حضرت زهرا قسم میدم کمکت کنه

الهی فدات بشمممممممم

ممنون از دعای قشنگت

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی فدات بشمممممممم ممنون از دعای قشنگت

خدا نکنه قربونت بدم آبجی ناراحت نباش فقط تو کلت به خدا باشه همین منم خدابعداز۲و۳سال بهم نی نی دادامادیشب رفتم دستشویی ببخش که رک میگم بچم افتاد اماراضیم به رضا یه خدا چون چیزی ازدست ما آدم هابرنمیادفقط خداباشه

2728

هاله داره انشالا بارداری

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738
۴روز مونده موعدممممم تو رو خدا دعام کنید  پر رنگ بشه😭😭😭😭😭

فکر کنم مثبت باشه من روز ۲۹ پریودی زدم هاله کم رنگگگ انداخت اهمیت ندادم بعد هشت روز عقب انداختم زدم فوری مثبت شد اونم پررنگ انشاء الله که مثبت هست 🌹✨

💖فقط خدا💖 بعد از 5 سال خدا بهم نی نی داد 😍 دختر خوشگلم حلما خانم 2۵ خرداد ۹۸ دنیا اومد😍😍💖💖💖خدایا شکرت ❤❤❤

فدای همتون بشممممم من 

برام دعا کنید .... میخوام برم آزمایش بدم 

زوده یعنی؟

2706