2737
2739
عنوان

لطفا فقط کساییکه مادرشون بهشون سیسمونی داده بیان.توهین ممنوع

| مشاهده متن کامل بحث + 1394 بازدید | 106 پست

به دل نگیر دادن که بهتر ندادن هم بازم چه بهتر

اونا هم روز پدر و روز مادر و بالاخره جاهای زیادی هست میتونی براشون جبران کنی

از سرد بودن پدرت هم و بی ذوق بودنش ناراحت نشو  فقط زنگ زدن خواستن چیزی بخرن بگو قسطاتون واجب تره بزار خجالت بکشن از رفتارشون قسط جای خودش خوشحال کردن شما هم جای خودش

نه تو انی که همانی ،نه من انم که تو دانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم پس من چی بگم من خودم جهیزیه خودمو خریدم سیسمونی هم نداشتم اصلأ فقط داداشم تخت درست کرد مامانم هم یع دست لباس تورو خدا ناشکر نباشید من اصلا ناراحت نشدم بابت این موضوع چون خودمون بهترین ها رو بعداً خریدیم برای پسرم در ضمن لباس ژود کوچیک میشه بهتره که از الان نگیرید بعداً می‌خرید چه کاریع همش بلا استفاده میمونه

غروب زیباست اما نه در غربت....😓.
2731

خيلي از وسايل سيسموني فقط تزيينيه و اصلا به كارت نمياد من براي بچه ام تو ماه آخر همه ي وسايلي كه نگرفته بودن رو كامل گرفتم و واقعا اشتباه بود چون بچه ام تپل مپل بود لباساي سايز صفر و يك رو استفاده نكردم آغوشي كاپشن شلواراي جين همينطور  بچه ي من از اسباب بازيهايي كه نور وحركت داشتن كلا ميترسيد درصورتيكه اكثر اسباب بازيهاش حالت رباتي بود صندلي غذا و... فقط انگار ميخواستم دل خودمو از حسرت در بيارم و بهشون بگم ديدين شما نخريدين خودم خرييييييدم 

شمام خودتو بابت رفتار بقيه اذيت نكن 

ای بابا فکر چیو میکنی من که پدرم حتی جهیزیه هم نداده چی بگم ؟مادرم یه ملیون داد واس سیسمونی اونم قبل ...

دقیقا منم خانوادم جهیزیه کامل بهم ندادن چهار تکه وسایل آشپزخانه پیش و پا افتاده 

الانم حامله هستم سیسمونی بچم رو خودم گرفتم اونا در حد یک تومان خرید کردن همون رو هم واسه دلشون رو نشکنم گذاشتم بخرن وگرنه به چه درد میخوره 

باید ممنون همچین مادرایی باشی مادر من که هیچی نخرید من خودم خریدم اکنم چیزای ضروری رو اما تا عمر دارم قدردان محبتاش هستم دو سه دست لباس اون اوالا هم زیاده رشد بچه اولیل خیلی هست مدام تنگ میشه تو خودت مادری چند دستم خودت بخر بذار بچت به وجودت افتخار کنه گلم 

2738

لباس نوزادی ،برند ترک،جنس نخ پنبه،ارسال رایگان .کمتر از یک هفته هم میرسه دستتون ...❤️

پیج اینستا گرام  سیسمونی بچه👇

https://instagram.com/sismoni_bachah?igshid=1wemntcl8s1yb

کانال تلگرام سیسمونی 👇

@sismoni_bachah

کانال رضایت مشتری 👇

@sismoni_bachahhh

باید ممنون همچین مادرایی باشی مادر من که هیچی نخرید من خودم خریدم اکنم چیزای ضروری رو اما تا عمر دار ...

لباس نوزادی ،برند ترک،جنس نخ پنبه،ارسال رایگان .کمتر از یک هفته هم میرسه دستتون ...❤️

کانال تلگرام سیسمونی 👇

@sismoni_bachah

کانال رضایت مشتری 👇

@sismoni_bachahhh

عزیزم پس من چی بگم من خودم جهیزیه خودمو خریدم سیسمونی هم نداشتم اصلأ فقط داداشم تخت درست کرد مامانم ...

کانال تلگرام سیسمونی 👇

@sismoni_bachah

کانال رضایت مشتری 👇

@sismoni_bachahhh

سه میلیون فقط برات سرویسه چوب خریدن...والا خیلی قدر نشناسی و دستشون اصلا نمک نداره

اگه قیمتا دستت بود میدونستی که ارزونترینش و ضعیفترین جنس این قیمت هست.همه چیز وحشتناک گرون شده.یه کمد خوب چهار میلیونه فقط.کاش هیچی نمیگرفتن و اینقدر هم حرف نمیزدن.امروز رفتن خونشون منم یه دل سیر نشستم گریه کردم.اخه تو نغازه به مغازه داره میگفت چرا من باید از وجود خودم وسایل بخرم؟پول ندارم فلان و اینا.من راضی نبودم بگیرن،خودشون گیر دادن بگیرن.یه سر و صدایی راه انداخت که نگو.کاش یه تیکه چیز نگرفته بود انقدر منت سرم نذاشته بود‌خدا رو شکر که رفتن

به دل نگیر دادن که بهتر ندادن هم بازم چه بهتر اونا هم روز پدر و روز مادر و بالاخره جاهای زیادی هست ...

خدا رو شکر رفتن خونشون و تموم شد،از هر چیز چنتا مذخرفش گرفتن و رفتم و صدتا متلک انداختن.امروز مامانم میگفت مملی گو،،ده گردن ما رو گرفته!!!جلو شوهرم.

خودشون از ترس عمه هام و اینا گرفتن،صدتا بی احترامی به من کردن واسه یه مشت آشغال

عزیزم پس من چی بگم من خودم جهیزیه خودمو خریدم سیسمونی هم نداشتم اصلأ فقط داداشم تخت درست کرد مامانم ...

من بیشتر به خاطر بی احترامیاشون ناراحت شدم.از ترس عمه هام اومدن وسایل خریدن.به منم میگن دختر گه هس.جهاز میخواد سیسمونی میخواد.پسر خوبه هیچی نمیخواد.خدا میدونه فقط چقدر دلم شکست.داشت به مغازه دار اینو میگفت.تو بودی دلت نمیشگست

2706