2733
2739
عنوان

لطفا فقط کساییکه مادرشون بهشون سیسمونی داده بیان.توهین ممنوع

| مشاهده متن کامل بحث + 1394 بازدید | 106 پست
دیگه کاریه که شده نینی ما هم داره میاد.انشالله یه سالش بشه خودم میرم سر کار هما چیز براش میگیرم.الان ...

ایشالا به سلامتی بیاد عزیزم اصلا به این چیزا فکر نکن مهم سلامتی بچه ته

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
اره نوه اوله

بذار بیاد خیلی شیرین میشه براشون حتی از بچشون بیشتر دوسش دارن فعلا صبر کن و با مامان بابات خیلی خوب باش تا بعد که بابات عاشق نوه ش شد و همه چی براش خرید شوهرت هی نزنه تو سرت بگه بابات همون نبود که اینجوری میگف و اینکارو میکرد باهاشونم حرف بزن بگو چیزی نگن جلوی شوهرت

تاپیک اخرم یه ختم خیلی عالی هستش حتما انجامش بدین من خودم زیاد اهل دین و اینجور چیزا نیستم باایمانم نیستم ولی خیلی ختمش جالبه واسم سریع جواب داد تاپیک الیشم گذاشتم اونایی که جواب گرفتن ازش نوشتن چه نیتی کردن و چطور جواب گرفتن...ایشالله همتون حاجت روا بشین........          اگه دنبال یه محصول عالی واسه چاق شدن هستین بدون هیچ عوارضی درخدمتم تا سه روز امتحانش میتونین بکنین ناراضی بودین میتونین برگردونین پولتونو کامل پس میدم واتساپ درخدمتم 09384343180____هرچیز دیگه ای ام بخواین دارم از کرم گرفته تا انواع داروهای زناشویی و لاغری و ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیخواستم بحث بشه.فقط خدا کنه زودتر این سیسمونیه تموم شه.الان اول نه ماه هستم از شیش ماهگی ماهی ی ...

به فکر بچه ت باش اصلا به چیزی اهمیت نده به این فکر کن بعدا میری سر کار خودت بهترین هارو براش میخری

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
2728
چه ربطی به روشنفکری داره؟ من گفتم رسم غلطیه چرا اینقدر بهت برخورده نمیدونم  وقتی بچه دار شدی خ ...

مطمعن باش انقدری مسئولیت پذیر هستم که بچمو تو آسایش بزرگ کنم.الان هم که میبینی به خاطر بچه نتونستم برم سر کار

ولی در کل کار خوبیه که وسایل اضافه نمیخرن و هزینه الکی نمیکنن

باور کن نصف سیسمونی من استفاده نشده و فقط یه گوشه اتاق مونده و جا گرفته

لباس هم وقتی دنیا بیاد میری بازم میخری

لباسای دخترمن خیلیاش همین جور موند

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸
عزیزم بچه اوایل هیچی نیاز نداره جز یه پتو دورپیچ و حوله و سه چهاردست لباس و شیشه شیر پستونک همین&nbs ...

منم همینطور من تازه وسایل چوبی هم نخریدم 

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
مطمعن باش انقدری مسئولیت پذیر هستم که بچمو تو آسایش بزرگ کنم.الان هم که میبینی به خاطر بچه نتونستم ب ...

ببین بخدا خیلی همه چیز گرونه مخصوصاً وسایل بچه

من خودم رفتم گشتم ارزونترین سرویس خواب رو پیدا کردیم 

ولی شیکه.کسی باورش نمیشه. اصطلاحا میگن ته انباری.

یعنی دیگه همین مونده براشون ارزون دادن

ضمناً اینکه بعد بنابه نیازی که داری بخری بهتره

بچه اصلا با اسباب بازیهاش بازی نمیکنه

همش سرش توکابینته 

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
2738

اگه عقل الان رو داشتم فقط چندتیکه سایز صفر ویک لباس و لحاف تشک و پتو دورپیچ و لوازم بهداشتیشو میگرفتم همین.. بقیه لوازم ها باتوجه به سن کم کم میخریدم

ببین بخدا خیلی همه چیز گرونه مخصوصاً وسایل بچه من خودم رفتم گشتم ارزونترین سرویس خواب رو پیدا کردیم ...

دخترمن همش تو کابینتاس😅

حرفهاشون رو تایید نمیکنم ولی همون چند دست لباس کافیه آخه اوایل رشد بچه خیلی زیاده زود لباساش براش کوچیک میشه شاید پدر مادرت هم فشار بهشون میاد اونروز خواهرشوهرم یه سرهمی کوچولو پرسیده بود میگفت ۳۰۰ تومن خودش شاخ دراورده بود .بعد به دنیا اومدن بچه به تدریج چیزایی که لازم داره میخری با عشق میری براش خرید میکنی

بابای من ک حتی مدارکمو نداد درس بخونم خرجامو به عهده نگرفت حتی تو خواستگاری و عقدمم نبود همه جهیزیمو شوهرم خرید چی ؟ قدر باباهاتونو بدونین من ۴ سلله ندیدمش اصن انگار نه انگار ک بچه داره

دوتا پیشی ناز دارم که اسمشون پت و مت پروفایل عکس پت 😍😍 کپی همن مربی رقصم عاشق همسرمو زندگیم ❤

سرویس چند تومنی میخوای؟ خب خوبه دیگه

مگه به قیمته؟

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
2706