2737
2739
کشاورزی

خب تو نت سرچ کن شماره شبا بانک کشاورزی 

بعد یه صفحه میاره ش حساب طرف رو وارد کن تا بهت شماره شبا بده.

بعدش برو تو صفحه بانک خودت (یا تو نرم افزار بانک خودت) قسمت «پایا» رو انتخاب کن. 

بعدشم اطلاعات رو وارد کن و تأیید بزن. پول تا ظهر میره تو حسابش

خب تو نت سرچ کن شماره شبا بانک کشاورزی  بعد یه صفحه میاره ش حساب طرف رو وارد کن تا بهت شماره ش ...

بانو نمیشه  تاریخ  انقضا و رمز حساب میخواد

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب تو نت سرچ کن شماره شبا بانک کشاورزی  بعد یه صفحه میاره ش حساب طرف رو وارد کن تا بهت شماره ش ...

همینطوری تونت برم صفحه رفاه؟

اونجا پایا رو بزنم؟

من از قیدت نمیخواهم رهایی
2731
چرا تا ظهر؟  دیر نیس؟

حواله شبا بانکی  تا ساعت ۲ الی ۳ واریز میشه

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
2740
خب تاریخ انقضا و رمز حساب خودشونو میخاد فقط دیگه  من قبلاً انجام دادم،فکرکنم فقط از خودمو ت ...

شبای طرف را نداره 

نبابا چک هس واسه کشاورزی  باید حساب چکو پر کنم

ولش کن اونو  شبای طرف را داری 

2706