2737
2739
عنوان

شکلک خواهرشوهرم 🙄🤨

1214 بازدید | 112 پست

هروقت میام خونشون ی ساعت اول تو قیافس ،هی به اون‌یکی خودهرشوهرم نگاه میکنه بعد یواشکی ب من اشاره میکنه شکلک درمیاره 

اتفاقی دیدم 

دیشبم به هم دیگه نگاه میکردن بعد ب من نگاه کرد روشو کرد اون ور بعدش ب صورت خودش چنگ میزد با ابرو ب ابجیش اشاره کرد منو نشون داد ،

یعنی مثلا میخوام‌ب صورت بهار چنگ بزنم 

😒😒یعنی چی ؟زشته بی فرهنگیه هردفعه من کاریش ندارم هی اینکارو میکنه یا صدا درمیاره یا اگه بخندم اونم عین من میخنده حالت تمسخر 

(ب شوخی نگیرید چون ادیت میشم از کارای بیخود و بی دلیلش رو اعصابمه )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من باشم تو روش در میام و به روش میارن که فهمیدم. البته به نظر میاد بچه سن باشه

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
2738
بابا محلش نذاااار ،اصلا ادم حسابش نکن بیخیال

محل ک نذاشتم ولی اولش شکلک میاد بعدا من خودمو میزنم ب ندیدن .میسوزه 

حرصش میگیره بعدا شروع میکنه ب صدا دراوردن ،یا من سرصحبت میگم اع ،،اونم میگه اع ،

یا جوک تعریف کنن بخندم عین من میخنده 

خوبی‌که‌ازحدبگذردنادان‌‌خیال‌بدکند

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم
من باشم تو روش در میام و به روش میارن که فهمیدم. البته به نظر میاد بچه سن باشه

چجوری مثلا یهو زل بزنم بهش ؟

شکلکاشو چیکارکنم؟اونم بگو چجوری؟میخوام بفهمه فهمیدم 

2706