2752
2734
عنوان

زندگیم تبدیل شده به جهنم به خاطرجاری

| مشاهده متن کامل بحث + 11352 بازدید | 350 پست
یعنی مردا اینقدریلکس هستن که وقتی کسی به زنشون بی احترامی میکنه برن باهاش بگن وبخندن

نه اینجوری نیست ولی شوهرت وقتی میبینه اونا هی بهت توهین میکنن و تو خودتو باز کوچیک میکنی میری به شوهرت میگی ازم دفاع‌کن اینکارو کن اونکارو کن فکر میکنه آویزونشی...فکر میکنه اون هر بلاییم سرت بیارن باز تو چسبیدی به شوهرت خب معلومه سر هیچی ول‌نمیکنه زن داداشاشو...تو هم یکم واسه خودت ارزش بذار ببین شوهرتم برات ارزش قائل میشه

مثبت نگاه کن مثبت فکر کن مثبت بگو اکوری‌پکوری😁👺👻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی مردا اینقدریلکس هستن که وقتی کسی به زنشون بی احترامی میکنه برن باهاش بگن وبخندن

خب منم باشم دخالت نمیکنم تو این موضوع تو باید مشکل زنونه رو خودت حل کنی نه شوهرت وارد مشکلات زنونه شما بشه و کلی ناراحتی با جاریات و برادراش پیش بیاره قطعا من هم باشم دخالت نمیکنم میزارم خودت این مشکل رو حل کنی 

کاربری اقا عزیزمو گلم 💀☠
من همینو دارم میگم بهش 😁😁😂😂 بیخیال بابا اونا قبل از این هم با هم همینجور بودن خوب بودن این الکی ...

بنظرم نقطه مثبت مردا اینه که همه چیزو ساده میگیرن ولی ماخانوما پیچیدش میکنیم🥺

پس چرا منو خارمیکنن😭

خار نمیکنن شما خودتو خار میکنی که بهشون اهمیت میدی ازشون فاصله بگیر کاری هم به کارشون نداشته باش. اونا ببخشیدا خر کی هستن که بخوان شمارو خار کنن 

کاربری اقا عزیزمو گلم 💀☠

اره متاسفانه پیچیدش کردی چون تجربه نداشتی انشالله ازین به بعد برا خودت زندگی کن بزار اونا هم خوش باشن اونا یجورایی جای مادر شوهرت هستن بلاخره یجورایی مثل برادر خودشون میدونن شوهرتو . حداقلش

کاربری اقا عزیزمو گلم 💀☠
ادم کینه ای نیستم ولی این موضوع رونمیزارم هیچوقت ازذهنم پاک بشه

به قول یه پیرزنی میگفت هیچوقت هیچ چیز رو مهم نکنین و کینه نگیرید همیشه ذهنتون رو خالی کنین تجربه نشون داده ذهن پر ادم رو کم عمر میکنه 

کاربری اقا عزیزمو گلم 💀☠
من همینو دارم میگم بهش 😁😁😂😂 بیخیال بابا اونا قبل از این هم با هم همینجور بودن خوب بودن این الکی ...

واللا من جاش باشم تو یه موقعیتی پیش جاریام میگم اون روز که تماس گرفته بودین همسرم دستش بند بود خودم بهش گفتم سریع زنگ بزنه ببینه چه کاری دارین براتون انجام بده بالاخره شما هم مثل مادر مایین چه فرقی میکنه احترامتون واجبه 😂😂😂

🥰🥰Medical Genetics🥰🥰

اگر یادم موند یه دختری بود هم سن شما تو سن ۱۳ سالگی ازدواج کرده بود شوهرشم معتاد و پدرشم معتاد خیلی وضعیت وحشتناکی داشت ولی خدارو شکر تو سن شما هم شوهرشو ترک داده بود هم زندگیت نمونه شده بود اگر یادم موند بهتون معرفیش میکنم کمکتون کنه واقعا دختر نمونه ای بود 

کاربری اقا عزیزمو گلم 💀☠
2706