2733
2734
عنوان

زندگیم تبدیل شده به جهنم به خاطرجاری

| مشاهده متن کامل بحث + 11352 بازدید | 350 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای بابا عین شوهر من ک زنگمیزنه ب زن داداشش با بچه هاش حرف بزنه یا جاریم عکس بچه هاشو برا شوهرم میفرس ...

من مشکلی ندارم اگه بامنم خوب باشن به شوهرم میگم چرا روی من تعصب نداری کسی منوخوردمیکنه توباهاش صمیمی ترمیشی

اصن مقصر جاریت نیست شوهرت وقتی میبینه تو خوشت نمیاد نباید اینکارو کنه

اونم جلومن حرفایی میزنه که من حساس ترشم مثلایه چیزی پیش اومدبعدمن گفتم وای شوهرم ناراحت میشع گفت اون بامن⁦☹️⁩

مگه نمیگی هدفشون چزوندن توعه خب پس بی تفاوت باش خیلی حرص میخورن بی تفاوت باش نسبت به کاراشون و حرفاش ...

چجوری بی تفاوت باشم؟؟؟ ارامش زندگیمون واسه شوهرم مهم نیست بی تفاوت باشم؟؟؟؟ شوهرم تحمل لحظه ای قهرمنونداشت دیروزداشتم توتب میسوختم عین خیالش نبود بی تفاوت باشم؟؟؟

بایدچکارمیکردم خواهر،به شوهرم گفتم التماست میکنم من رواین خانوم حساسم ارتباطتوکمترکن باهاش به خاطرار ...

ن اصلا نباید ب روی شوهرت میاوردی

دقیقا باید مثل جاریت با سیاست میرفتی جلو

خیلی خودتو مهربون و دلسوز نشون میدادی

ولی به موقعش زیرابشو میزدی😂

خودتم رابطتتو با جاریت بیشتر میکردی

تو انقدر کشیدی کنار ک مثل ی غریبه شدی

خب اونا هم از ی خانواده هستن به قول تو قبلا هم یکسره باهم بودن نباید انتظار داشته باشی رابطشون قطع بشه

۸فروردین من و همسرم صاحب دوتا نینی خوشمل شدیم😍😍😍 فداتون بشم دوقلوهام💕😍😍
اونم جلومن حرفایی میزنه که من حساس ترشم مثلایه چیزی پیش اومدبعدمن گفتم وای شوهرم ناراحت میشع گفت اون ...

توام نباید سکوت میکردی

میگفتی نه توو رودربایسی با تو قرار میگیره من دلم نمیاد کاری ک دلش نمیخواد انجام بده

خلاصه یجوری خودتو عاشق و دلباحته نشون میدادی حرصش بگیره

ن اصلا نباید ب روی شوهرت میاوردی دقیقا باید مثل جاریت با سیاست میرفتی جلو خیلی خودتو مهربون و دلسو ...

من خیلی تلاش کردم حتی گفتم بزاریه سری کمک هاروبه برادرزادت من انجام بدم مثلاهمین کارهای اینترنتی رو ولی وقتی بهش پیام میدادم که بفرماعزیزم ببینیدخوب شده دخترت خوشش اومده اون فقط گفت ممنون😔من خیلی تلاش کردم به راحتی عقب نکشیدم یا مثلاجلوی خودشون شوهرمومیفرستادم بره واسه بچه هاشون خوراکی بخره خودم واسه بچه هاشون لباس میخرم

توام نباید سکوت میکردی میگفتی نه توو رودربایسی با تو قرار میگیره من دلم نمیاد کاری ک دلش نمیخواد ان ...

اون لحظه اینقدشوک بهم واردشدهیچی نتونستم بگم

ولی درکل جلوشون خیلی به شوهرم احترام میذارم وشوهرمم همینطوربود😭

من خیلی تلاش کردم حتی گفتم بزاریه سری کمک هاروبه برادرزادت من انجام بدم مثلاهمین کارهای اینترنتی رو ...

عزیزم تو خیلی ساده ای

روش سیاستی رو بلد نیستی

برعکس اصلا. .. تو نباید انقد خوراکی و کادو میخریدی

اینم ی روزی میشه وظیفت

من این اتفاق برام افتاده

فقط و فقط با زبون چرب و گرم باید پیش میرفتی

ی جوری دایه دلسوز تر از مادر باید خودتو نشون میدادی

جلوی اونا رابطه صمیمی خودتو و شوهرت رو نشون میدادی بهشون

کلا راه رو اشتباه رفتی

الانم رفتار شوهرت طبیعیه

2706