2737
2739

سلام دوستای قشنگم . لطفا فالگیر حرفه ای گ اینده رو دقیق میگه و خودتون پیشش فال گرفتید مطمعنید حرف نداره شماره یا ایدی ازش بدین 🙏 خیلی زندگیم بهم ریختس واقعا نیاز دارم کمکم کنه تو این مرحله از زندگی کامل گرفتار و بی تصمیم شدم . دعاتون میکنم کلی ❤❤❤❤❤

تو اینستا زیاده پیج های تفسیر فال رو نگاه کن ببین کی خوب تفسیر میکنه

عزیزم دیدم همه رو ولی همشون پنجا پنجاس کارشون من یکی میخوام ک واقعا دقیق و عالیه ک پرسیدم دوستان اگه میشناسن بگن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزن ت اینستات پیچ فال بانو رو بعد ک پیام دادی هم بگو فقد تمنا(تبسم) برات بگیره .@_falle_banoo_ برام دعا کن

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
2728