2737
2734
خدانکنه عشقم  هر روز میبینمش ولی بازم دلتنگش میشم😔

عزیزم🥺

حالت چطوره؟بهتر نیستی؟

چیشد بلاخره؟

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

غصه میخورم فقد همین....خیلی دلم براش تنگه واس دستاش واس صداش  

😭😭😭😭💔

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری میخای تحمل کنی  کاش پیش تومیموند

تحملش سخته ولی باید بتونم

پسرم ۱۷سالشه میترسم نتونم مواظبش

باشم وآیندش خراب بشه

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
خداروشکر❤  اره حتما بگو

ممنونم❤

انشالله همه دلتنگی ها برطرف بشه❤

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2731

،ساعت ۷ صبح تو ماشین یه بادی از پنجره میاد و خورشید رو صورتت داره میتابه ،دلتنگ این حسم

به هدف هام قول رسیدن دادم             (اگه نظرت برخلاف منه لطفا ریپ نزن چون دقیقا نظر منم بر خلاف نظر توعه😊)        انقد که برای دین و مذهب و قوم و نژاد و ...جنگ و بحث میکنیم کاش یکم برای انسانیت و انسان بودن تلاش میکردیم😊             
عزیزم🥺 حالت چطوره؟بهتر نیستی؟ چیشد بلاخره؟

فعلا که همونجوری بلاتکلیفم

وکیل پیگیر کارا هست منتظریم

ببینیم کی حکم ومیگیره که بریم محضر

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2738
تحملش سخته ولی باید بتونم پسرم ۱۷سالشه میترسم نتونم مواظبش باشم وآیندش خراب بشه

بزرگه پیش باباش باشه بهتره

فکرمیکردم کوچیکه .عکساشونگاه کن فردابگوبیادپیشت ببینش یه دل سیر.چون پسرت بزرگه خوبه تندتندمیادپیشت بهت سربزنه یابرین بیرون ۲تایی نگران نباش.موفق باشی

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
فعلا که همونجوری بلاتکلیفم وکیل پیگیر کارا هست منتظریم ببینیم کی حکم ومیگیره که بریم محضر

انشالله هرچی خیره پیش میاد

غصه نخور حل میشه زندگی❤

صبحت بخیر

بزرگه پیش باباش باشه بهتره فکرمیکردم کوچیکه .عکساشونگاه کن فردابگوبیادپیشت ببینش یه دل سیر.چون پسرت ...

خیلی ممنون عزیزم😘🌹❤

هر روز میاد دیدنم ناهارش ومیدم

میره سر کار خونمون خیلی نزدیکه به هم

ولی شوهرم خونه رو گذاشته برا فروش

میخواد از اینجابره☹

خیلی ممنون عزیزم😘🌹❤ هر روز میاد دیدنم ناهارش ومیدم میره سر کار خونمون خیلی نزدیکه به هم ولی شوه ...

ازاونجاهم برن بازم بیرون قرارمیزارین همومیبینین چون پسرت عاقله بچه نیست که نتونه بیادیاکسی نیارتش

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
ازاونجاهم برن بازم بیرون قرارمیزارین همومیبینین چون پسرت عاقله بچه نیست که نتونه بیادیاکسی نیارتش

بله خودش گفت میاد میبینتم

امیدوارم یه شهردیگه نبرتش