2733
2734
با بیزر انجام داد عزیزم اما بخیه میخوره 

یعنی با لیزر فقط برش داده؟

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دردش خیلی بده و دسشویی رفتن از ترس هیچی نمیخورم

من خودم عمل کردم بعدش راه رفتم حمومم رفتم مسافرتم رفتم

اگه بخاطر بخیه میترسی هیچی نمیشه پماداتو بزن خودتو خشک نگه دار

2738
برای لابیای بزرگه یا نامتقارن اخه عمل سختیه بعدش مراقبت زیادی میخواد میخوام بدونم مشکلتون بزرگ بود ...

من سه ساله ازدواج کردم نمیدونم لابیا چیه 😅 چیه این لابیا کجاست دقیقا؟

من خودم عمل کردم بعدش راه رفتم حمومم رفتم مسافرتم رفتم اگه بخاطر بخیه میترسی هیچی نمیشه پماداتو بزن ...

ببخشید عزیزم بعد دستشویی رفتن چه کارایی میکردی ؟وای میترسم عفونت کنه 

من سه ساله ازدواج کردم نمیدونم لابیا چیه 😅 چیه این لابیا کجاست دقیقا؟

لب های اطراف واژن رو به دلیل بزرگی یا نامتقارن بودن کوچک میکنن

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
2706