2737
2734
ببین باید اراده کنی و بری این خیلی مهمه بنظرم  بقیش زود خوب میشه نهایتا ۲_۳روز سخته مثل همه ی ...

من اصلانمیترسم ازدردچون تحملم بالاست

فقط ارادشوندارم بایدبرم واقعادوست دارم انجام بدم مخصوصارواعتمادبه نفس خیلی تاثیرداره

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
خودش میافته به کشیدن نمیرسه جذبیه؟

اره عزیزم اما دکتر گفت بعد دو هفته میای اگه چیزی مونده باشه میکشم ، خدا کنه همش بیوفته 

ببخشید الان جای بخیه ها واسه شما مونده ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از اون لحاظ ک بله شما درست میگید  ولی خب من خودم استوری هارو دیدم کلا پشیمون شدم  ( البت ...

من خودم عقاید فمینیستی دارم

و اون پیج متاسفانه یکم زیاده روی میکنه تو هر چیزی با اینکه اعتقاد شدید به برابری دارم ولی اصلا اونو فالو نمیکنم

البته دکتر خوبم خیلی مهمه بعضیا با هزینه کم و دکتر بد دچار عوارضم شدن

من اصلانمیترسم ازدردچون تحملم بالاست فقط ارادشوندارم بایدبرم واقعادوست دارم انجام بدم مخصوصارواعتما ...

بله واقعا همینطوره منم به همین دلیل رفتم واقعا اونطوری دوست نداشتم

خب برو عزیزم اما حتما ی دکتر خوب پیدا کن 

2728
من این مشکل رو ندارم اما گاهی اوقات خود خانم از این قضیه اذیت میشه فقط بحث زیباییش یا اعتماد ب نفس د ...

ببین منم این فکر هارو دارم با اینکه دخترم 

مثلا به خاطر تیرگی خیلی خیلی کم یه قسمت هایی از بدنم با اینکه سفید هم هستم ولی ناراحت میشدم 

که بعد فهمیدم این افکار فقط به خاطر اینه ک این چیزا رو به خورد مون دادن ک باید عالی و بی نقص باشیم با اینکه طبیعیه این مورد ها و هیچ آدمی بی نقص نیس 

حتی مدل های معروف هم نگاه میکنی لکه دارن رو صورت و بدنشون 

حالا اگه یه نفر  واقعا این موضوع برای خودش آزار دهنس و ربطی به جامعه و  اطرافیان نداره خب اون اختیار داره .

ولی کسی ک به خاطر پارتنرش این کارو میکنه 

خوبه قبلش راجبش تحقیق شه چون عمل دردناکیه من خیلیا رو دیدم پشیمون شدن بعدش به هزار یک دلیل ک نمیتونم دیگه توضیح بدم اینجا 

حتی از آشنا همون ...

من خودم عقاید فمینیستی دارم و اون پیج متاسفانه یکم زیاده روی میکنه تو هر چیزی با اینکه اعتقاد شدید ...

بله این خیلی مهمه الان دکتر و ماما داریم که با ۲_۳تومن این عملو انجام میدن اما به چه قیمتی؟

بنظرم هر عملی باید پیش ی دکتر با تجربه انجام شه این خیلی مهمه 

2740
اره عزیزم اما دکتر گفت بعد دو هفته میای اگه چیزی مونده باشه میکشم ، خدا کنه همش بیوفته  ببخشید ...

نه نمونده یه پماد بعدش داد که زدم عین روز اولش شد

درد نداره واسه من دو تا گره مونده بود قیچی کرد اصلا نفهمیدم

من خودم عقاید فمینیستی دارم و اون پیج متاسفانه یکم زیاده روی میکنه تو هر چیزی با اینکه اعتقاد شدید ...

اتفاقا منم با شما هم نظرم 

و پیج شون رو به خاطر زیاده روی انفالو کردم 

ولی تو این مورد خیلی باعث آگاهی شده بود و استوری های مردم  رو گذاشته بود و توضیح داد 

نه نمونده یه پماد بعدش داد که زدم عین روز اولش شد درد نداره واسه من دو تا گره مونده بود قیچی کرد اص ...

قبل از عمل چه چیزایی رو بررسی میکنن؟مثلا عفونت و ... هم بررسی میشه؟

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
اتفاقا منم با شما هم نظرم تو این مورد  و پیج شون رو به خاطر زیاده روی انفالو کردم  ولی ت ...

دکتر مهمه عزیزم بله پیش دکتر کم تجربه رفتن قطعا عوارضی به همراه داره منک اونجا بودم حدود ۱۰تا خانوم اومدن واسه معاینه ی بعد از عمل همه هم راضی بودن 

2706