2726
وای  کاش قبلش پیج فمينيسم اوری دی رو میدیدی

این عمل فقط واسه مردا نیست که بخوایم بگیم خودمونو دوس داشته باشیم و این چیزا

بعضی وقتا خود خانوما هم اذیت میشن

من بنا به دلایلی واقعا دارم اذیت میشم و میخوام عمل کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من روسریمو انداختم رو چشمام گفتم نمیخام ببینم ولی حس میکردم 

خوب کردی روانت نابود میشه

بنظرم از دکترت مشورت بگیر و اینکه از هیچی نترس استرس باعث میشه دیرتر خوب بشی و آرامش و استراحت باعث میشه بهبودیت سریع باشه بنظرم آب خیلی خیلی برات لازمه و اصلا از ترس و اینا سعی نکن آب خوردنتو محدود کنی کم آب خوردن خودش باعث ایجاد مشکله

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2728
فقط بعضی افراد دارن درسته؟ 

اره دیگه همه این مشکل رو ندارن

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
این عمل فقط واسه مردا نیست که بخوایم بگیم خودمونو دوس داشته باشیم و این چیزا بعضی وقتا خود خانوما ه ...

بله واقعا همینطوره من این عمل رو بخاطر خودم انجام دادم و اصلا شوهرم اینو نخاست 

وای  کاش قبلش پیج فمينيسم اوری دی رو میدیدی

چیه؟؟ یکم ازش بگو

خداجونم❤ بابت داشته ها یِ کوچیک و بزرگی ک بهم دادی و قدردانش نبودم؛ الان یهویی شکرت🙏🙏🙏فاطی منفرد & سارا فکور😭😭😭😭کجایید؟؟؟
این عمل فقط واسه مردا نیست که بخوایم بگیم خودمونو دوس داشته باشیم و این چیزا بعضی وقتا خود خانوما ه ...

از اون لحاظ ک بله شما درست میگید 

ولی خب من خودم استوری هارو دیدم کلا پشیمون شدم

( البته من دخترم ولی راجب عملش چون زیبایی بود میدونستم )

خیلی بد بود استوری ها 😑

پیج فمنیسم اوری دی که راجب این موضوع استوری هایلایت کرده رو حتما ببین 

من این مشکل رو ندارم اما گاهی اوقات خود خانم از این قضیه اذیت میشه فقط بحث زیباییش یا اعتماد ب نفس داشتن برای رابطه نیست

خوووشبحالت تونستی تحمل کنی منم خوشم میادانجام بدم ۴تومن مفته خدایی

ببین باید اراده کنی و بری این خیلی مهمه بنظرم 

بقیش زود خوب میشه نهایتا ۲_۳روز سخته مثل همه ی عملا ، حین عمل هم اصلا درد نداری

از اون لحاظ ک بله شما درست میگید  ولی خب من خودم استوری هارو دیدم کلا پشیمون شدم  ( البت ...

انتخاب دکتر خوب خیلی مهمه عزیزم لین عمل باعث بهبود رابطه میشه اگر به درستی انجام شه 

2706