2737
2734
عنوان

چرا اینقد خواستگار کمه .کیا مث من دلشون میخواد ازدواج کنن؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 63 پست
ممنون عزیزم ،حتما التماس دعا

👌👌

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش حداقل دخترامون کوتاه میومدن سطح توقعاتشون پایین میاوردن اونوقت شاید پسرا هم انگیزه پیدا میکردن

من با اینکه کارمندم 

ولی واقعا توقعات عجیب غزیب ندارم ،ولی ایمان اخلاق تعهد خیلی برام مهمه

اونم هرکسی اینارو نداره 

خودم خیلی مذهبی هستم،دلم میخواد مث خودم باشه اگر قراره ازدواج کنم

مذهبی عمیق بگیر 

یکی از اقواممون ظاهر مذهبی، قیافه مثل جبهه جنگیها، نماز خون ووووو ولی عمیقا و قلبا غیر مذهبی بود یعنی یه پوسته ای از مذهب حالا بخاطر کار و هر چی داشت

تهشم با زنهای متعدد..  داشت

طلاق گرفت با اینطور که خانومش شدیدا مذهبی بود 

شناخت مذهبی اصیل خیلی خیلی خیلی سخته

2731
من با اینکه کارمندم  ولی واقعا توقعات عجیب غزیب ندارم ،ولی ایمان اخلاق تعهد خیلی برام مهمه او ...

تمام معیارهای کت و کلفت داری خواهر 

تعهد خودش یه دنیاس 

ایمان 

اخلاق 

اوووو

خدا نصیبت کنه اما کمن

2738
👌👌

دعا کن خانم من هم شفا پیدا کنه  هر چند ۱۷ماه ۲۲روز 

از عمرش مونده متاسفانه😟

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
اره سخت شده خدا به همه کمک کنه ،همه خوشبخت باشن الهی

چند دوست مذهبی خیلی غلیظ داشتم که معیارشون مذهب بود

شوهراشون بعضا تو زرد در اومدن 

مرد مومن کمتر از زن مومنه 

مردها زود با فیلم و زن و همکار خوشگل از راه بدر میشن اما زنها ذاتا وفادارن اکثرٱ ها

2706