2703
2553

دوس دارم با ی ادم مذهبی ازدواج کنم....تنهایی خیلی سخت شده دیگه برام ....ولی خب اصلا خواستگار نیست که نیست

✨🌾🌸✨🌾🌸✨🌾🌸

🌸✨🌾🌸✨🌾

🌾🌸✨

🛑پست ویژه🛑

♻️#برای_آسان_شدن_ازدواج♻️

📌برای زیاد شدن خواستگار یا پیدا شدن زوج مناسب ، این آیه را روزی۱۱۰مرتبه تا یك هفته بخوانید:

✨‹یا جامِعَ الناس لِیَومٍ لارَیبَ فیه اِنَ اللهَ لایُخلِفُ المیعاد اِجمَع بَینی وبَینَ زوجِ المومِن›

اگرمیخواهید زن بگیرید به جای مومن بگویید( مومنة)

📌توسل به حضرت جوادالائمه (ع)

بسیار دیده و شنیده شد که افراد برای امور مادی، مانند خرید خانه و ماشین و رزق و ازدواج، از آیت الله کشمیری راهنمایی می خواستند . آن بزرگوار می فرمود:

«سوره یس بخوانید و ثواب آن را به امام جواد (ع) تقدیم کنید، حاجت شما را خواهند داد . گاه امر می کرد صلوات برای حضرتش هدیه کنند و آن را در توسل به این امام کریم مجرب می دانست .»

📌برای راضی شدن خانواده برای ازدواج :

ذکر الصمد را زیاد تکرار کنید به نیت اینکه خانواده طرف یا خودتان راضی به ازدواج شوند.

📌روايت از امام صادق ع:

«هر كس كه خواستگاري ندارد يا به خواستگاريش جواب نمي دهند

سوره طه را بنويسد و بشويد و آب آن را بر صورت خود بريزد، خداوند ازدواجش را آسان مي کند .

📌 گاهی خواستگار زنان بسیار کم می شود برای دفع این مشکل سوره احزاب را بر کاغذ نوشته در قوطی قرار داده و در منزل بگذارند ، خواستگاران فراوان خواهند شد.

📌از آیت الله بهجت جهت گشایش بخت دختران دستوری خواستند. در جواب فرمودند: ⚜آیه «رَبّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیّاتِنا قُرّةَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتّقینَ إِمامًا»⚜ (سوره فرقان آیه ۷۴) را زیاد بخوانند.

کانال انا فتحنا لک فتحا مبینا

حضرت ایت الله بهجت ره فرمودند:

✨شرط همه ی توسلات، توبه است

و غیر از توبه شرط دیگری ندارد.

⛔توجه توجه توجه⛔️

❌نشر مطالب کانال بدون ذکر لینک ضمان شرعی دارد❌

لینک👇👇👇👇👇👇👇👇👇

کانال پاسخ های قرآنی اِنَّ مَعَ العُسْرِ یُسراً

@maalosre_yosra

🌸✨🌾🌸✨🌾🌸

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

خییییلی مرد خوب و مومن درجه یک کمه 

کلا آمار ازدواج پایین اومده 

سر شب به ادعای خود دخترای نی نی سایت، الله اعلم، ماشالا اینجا رو که میشناسین، کلللی ادعا داشتن زیبایی موقعیت داریم خانواده خوب داریم شوهر میخوایم 

سنها بالا 

خیلی ادعای زیبایی داشتن

و همممشون بلا استثنا می گفتن طلسم شدیم 

هنگ شده از تاپیک شون اومدم بیرون

والا با این شرایط مملکت و وضعیت معیشتی معلومه که پسرا از ازدواج فرارین

طرف دست روی هر دختری بذاره میگه پول داری؟ خونه داری؟ ماشین داری؟ طلا داری؟ جهاز پسر باید بده ۲۰۰۰ سکه مهریه بده ... 

منم پسر بودم صد سال ازدواج نمیکردم

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
حالا چرا مذهبی؟خواستگار همینجوریش کم هست چه برسه اهله دین بودنش البته نمیگم بعضیا اهله دین نیستنا کل ...

خودم خیلی مذهبی هستم،دلم میخواد مث خودم باشه اگر قراره ازدواج کنم

2706