2733
2734
عنوان

جیگرم مثل زلیخا سوخته.مهربونا بیان😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2706 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا کردم برات

مرسی قربونت

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
2731
منم تو شرایط توام برات حمد میخونم چنتا😔خدا به درد دل ما گوش کنه😔🙏🏻

منم واسه تو دعا میخونم خواهر خدا رحم کنه

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
چیشده؟

اگه بخوام بگم خودش میشه ی تا یک دیگه.فقد همین ک بعد ۸ سال به عشقم رسیدم نامزدیمون بود دو سه روز قبل نامزدی دوست خودم رفت پیش نامردم و خاندانش بهم تهمت زد.دختر خالش بود غریبه نبود.ابرومو تو فامیل برد.هرچی جون کندم ثابت کنم نشد خیلی نامزدم خودش  آروم میشد باز خالش اینا و خیلیا  دیگ نمیزاشتن. 

2740
هیچ چیزیو از خدا به زور نخواه من نمیدونم مشکلتون چیه خیلی سربسته گفتین ولی به حکمتش دل بسپارین شاید ...

نه اجی زور نبود ناکزدک خودش سه روز بیمارستان بود از فشاری ک بش موارد کردن ولی خب همونام دورش گرفتن و ادا آدم خوبا در اوردن حتی نزاشتن ببینمش.بم‌میگفتن نمیخوادت چتهه برو.دلم پر‌ پر‌شد آتیش گرفتم حتی باش خداحاظیم نکردم .زوری نبود بخدا دوسش دارم حاظرم قبل اون من بمیرم من اگ زنش خواسم بشمم باید کلی باش شاید نداری و گشنگی میکشیدم فکر همه چیو‌ کرده بودم ولی بهتر بود از اینک افسردگی بگیرند از غصه ده کیلو کم کنم

نه اجی زور نبود ناکزدک خودش سه روز بیمارستان بود از فشاری ک بش موارد کردن ولی خب همونام دورش گ ...

ببخشید پر‌غلط املایی آخ چشام پر‌اشکه.بجز خودم خانوادمم داغونن  بدون اون  آروم نمیشم کلی رفتم مشاور  و روان شناس نشد نمیتونم بخدا نمیتونم بدون اون .خدا این دلمو از جا در بیاره.وقت زیادی ندارم به دلایلی فقد چند روز مونده تا معجزه اگ برنگرده دیگ هیچ وقت نمیاد راستشو ندارم فردا با یکی دیگه ببینمش بخدا ندارم. حس ی بیمار کمایی رو دارم 😭😭💔 واقعا ب دعاهاتون نیاز دارم

نه اجی زور نبود ناکزدک خودش سه روز بیمارستان بود از فشاری ک بش موارد کردن ولی خب همونام دورش گ ...

دورت بگردم صبوری کن اگه قسمت تو باشه مطمعن باش از دستش نمیدی بهش میرسی تحمل کن راه عشق کلی سختی داره 

قوی اما بی حس❄🖇
دورت بگردم صبوری کن اگه قسمت تو باشه مطمعن باش از دستش نمیدی بهش میرسی تحمل کن راه عشق کلی سختی داره ...

انشالله مهربونم خدا از قربونت  بشونه .قربونت عزیزم

دعا کردم برات

میشه لطفا تاپیکامو یه لحظه گزارش بزنین،دوسه تا بیشتر نیستن

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....
دورت بگردم صبوری کن اگه قسمت تو باشه مطمعن باش از دستش نمیدی بهش میرسی تحمل کن راه عشق کلی سختی داره ...

میشه لطفاً دوتا تاپیک آخرمو گزارش بزنین

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....
2706