2733
2734
دوتا خیلی سخت تره شما هم مثل من مشکل اعصاب پیدا کردین؟

کی این روزا نداره این مشکلو... من دنبال یه روانشناس خوبم... ۴ماهه زایمان کردم افسردگی بعد از زایمان گرفتم اونم با دوتا بچه کوچیک

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی این روزا نداره این مشکلو... من دنبال یه روانشناس خوبم... ۴ماهه زایمان کردم افسردگی بعد از زایمان ...

مثلاً چجوری شدی؟آخه منم اضطراب گرفتمه زود از کوره درمیرم

مثلاً چجوری شدی؟آخه منم اضطراب گرفتمه زود از کوره درمیرم

استرس الکی. دلشوره‌. اضطراب. ترس. زودرنج شدم و سر کوچکترین چیزی از کوره در میرم. قبلنا اصلا از تنها بودن تو خونه نمیترسیدم از تاریکی نمیترسیدم الان وهم میکنم از تنهایی و تاریکی...خیلی بدهههه دست خودمم نیس

خدایا شکرت
2728
استرس الکی. دلشوره‌. اضطراب. ترس. زودرنج شدم و سر کوچکترین چیزی از کوره در میرم. قبلنا اصلا از تنها ...

منم دقیقاً همینجوری شدم انقده اشتباه کردم این مدت که نگو

بعد زایمان یه سریش طبیعیه اما نباید طول بکشه. اگه طول بکشه افسردگی بعد زایمانه. مثلا اوایل حتی فکر آسیب زدن به خودم و بچم هم به ذهنم میرسید.. جرات نداشتم تو آشپزخونه کارد دستم بگیرم کلا قایمش کرده بودم... الان اون دیوونگی ها رفته تموم شده اما استرس و اضطراب و ترس نه...هنوز باهامه

خدایا شکرت
2740
بعد زایمان یه سریش طبیعیه اما نباید طول بکشه. اگه طول بکشه افسردگی بعد زایمانه. مثلا اوایل حتی فکر آ ...

منم اوایل دور از جون دلم نمی‌خواست باشه بسکه کلافه شده بودم الان مهرش بیشتر به دلمه ولی خیلییییی خسته ام از نظر روحی

دوساله

دوساله؟ الان که بچت بزرگ شده باید کیف بچه تو ببری.. به نظرم اگه دکتر خوب پیدا کردی برو... بررسی میکنه بهت میگه مشکلت چیه و ریشش از کجاست

افسردگی بعد زایمان به خاطر اختلال هورمونهاست‌‌... از هر ۱۰۰ زن ۱۵ نفرشون بعد زایمانشون هورمونهاشون تنظیم نمیشه و به مشکل میخورن... اگه مال زایمانته که راحت درمان میشه

خدایا شکرت

[QUOTE=173720110]دوساله؟ الان که بچت بزرگ شده باید کیف بچه تو ببری.. به نظرم اگه دکتر خوب پیدا کردی برو... بررسی میکن ...[/QU 

خواب نداره از وقتی دنیا اومده شبا بیداره روز می‌خوابه دکتر هم بردم فایده نداشت

[QUOTE=173720110]دوساله؟ الان که بچت بزرگ شده باید کیف بچه تو ببری.. به نظرم اگه دکتر خوب پیدا کردی ...

عزیزم چقدر بد.. امتحان کن یه ساعت قبل ساعتی که میخای بخابه حموم ببرش شاید خوابید

خدایا شکرت
عزیزم چقدر بد.. امتحان کن یه ساعت قبل ساعتی که میخای بخابه حموم ببرش شاید خوابید

بخدا این کارم کردم ی ساعت می‌خوابه بیدار میشه الان نشسته ور دلم خیلی دوسش دارم ولی حسابی اذیتم

2706