2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دختر  من کلاس اولیه  من از کلاس های انلاین و مجازی راضی بودم  آزمون ها هم به خوبی ب ...

منم دخترم کلاس اولیه ،راضیم

ولی از امتحانات نه ،اولیا واقعا اذیت می‌کنن ، بنده خدا معلم برای هر امتحان باید شصت بازنمای بگیره 

تازه آخرش هم طلبکارن

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2738
منم دخترم کلاس اولیه ،راضیم ولی از امتحانات نه ،اولیا واقعا اذیت می‌کنن ، بنده خدا معلم برای هر امت ...

ما سه تا از امتحان ها رو رفتیم مدرسه 

۵ نفر بودن تو کلاس 

کلا یه ساعت تو کلاس بودن که کلا معلم سطح یادگیری دانش آموز رو ارزیابی کنه  آزمون قران و علوم هم مجازی بود 

خدا پدر و مادر این معلم دخترم رو بیامرزه واقعا با وجدانه

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
ما سه تا از امتحان ها رو رفتیم مدرسه  ۵ نفر بودن تو کلاس  کلا یه ساعت تو کلاس بودن که کل ...

معلم دختر منم خدایی خوبه ، ولی از امان از مادرها 

دیروز تماس می‌گرفت بچه جواب نمی‌داده بعد مادر تو گروه طلبکار که چرا باهاش تماس نمیگیرید 

وقتی فهمید تماس گرفتن گفت آخه من اداره ام ،دخترم خونه است با همراه مادربزرگش تماس بگیرید 

انگار معلم حس ششم داره 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
دختر  من کلاس اولیه  من از کلاس های انلاین و مجازی راضی بودم  آزمون ها هم به خوبی ب ...

سلام سایو خوبی دیگه تاپیک مشاعره نمیزنی؟ 

آرامش در چشمانت 💔آرامش قبل از طوفان 💔با هر قدمت می پیچید 💔فریاد یلی در میدان 💔عاشق که شدی بی باکی 💔عشاق علی بی ترسند 💔از خاطره ات لرزانند 💔از اسم تو هم می‌ترسند 💔حاج قاسم 💔   
معلم دختر منم خدایی خوبه ، ولی از امان از مادرها  دیروز تماس می‌گرفت بچه جواب نمی‌داده بعد ماد ...

بعضی مادرا واقعا طلب کارن درست میگی

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
سلام عزیز دلم  ممنونم شکر خدا شما خوبی؟ میخوای الان بزنم؟؟

آره بزن من زیاد مشاعره ام خوب نیست اما بدم نیست

آرامش در چشمانت 💔آرامش قبل از طوفان 💔با هر قدمت می پیچید 💔فریاد یلی در میدان 💔عاشق که شدی بی باکی 💔عشاق علی بی ترسند 💔از خاطره ات لرزانند 💔از اسم تو هم می‌ترسند 💔حاج قاسم 💔   
2706