2737
2739

از روی قران قران و باز کنن و اینده رو بهت بگن ک چ اتفاقی برات رقم میخوره و دقیقا دقیقا همونم بشه چقد اعتقاد دارید؟یا مثلا کسی باشه با باز کردن قران چیز های پنهان و اشکار کنه و بعد ببینی واقعا همون بوده ینی توسط ی شخص ک خیلی کاربلد باشه تاکید میکنم قران حالا هر قرانی ک بهش بدی این کاررو میکنه اعتقاد دارید؟؟؟؟

تشون و که زندگی من و خراب کردن تو 19سالگی مطلقه شاید چند وقتی رو .روزای سختی رو بگذرونم ولی من هنوز جوونم. شروع میکنم از نو یادم میره رفتی تووووو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اونا موکل دارن که می‌فهمن تو قرآن درباره زندگی شخصی ما نگفته

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
2738
واقعا؟

اره عزیزم سرکتاب با کمک اجنه کافره سخنرانی رائفی پور پناهیان و ... رو گوش بدین

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
یکی از خانومای نی نی سایت میگفت وقتی به دنیا اومدم یکی برام گرفته دقیقا سن ازدواج و بعضی چیزای دیگم ...

اره مثلا کسی هست واقعا خدا این علم و بهش داده و از روی قران ن جادو و دعایی قران هست

تشون و که زندگی من و خراب کردن تو 19سالگی مطلقه شاید چند وقتی رو .روزای سختی رو بگذرونم ولی من هنوز جوونم. شروع میکنم از نو یادم میره رفتی تووووو
اصلا اعتقاد ندارم. همه ی اینا چند تا چیز میگن یکیش درست در میاد

اگه تمام تمامش درست در بیاد اصلا اون شخص شمارو نشناسه ندیده باشه همه چیز و بهت بگه ببینی طی چند ماه ودونه دونه برات اتفاق میوفته