2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرد رویای من  منو میبرد خیابون  تفریح  دو نفره بگو بخند خرید  ولی مرد واقی من گریه  غصه   تنهای     همش دعوا

کاربری    واگذار شده   دوستان     😚درخواست دوستی ممنوع    ..  برای  نینی دار شدنم  صلوات  😢😢😢 تشکر    
2731

رویاهام ظاهرش قد بلند و چهارشونه و بداخلاق ولی رمانتیک.واقعی متناسب و خوش اخلاق ولی نارمانتیک

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
2738

یه بار چنددد سال پیش رفتم پیش فالگیر بعد گفت که با یه مو مشکی چشم و ابرو مشکی ازدواج میکنی قد بلنده و این چیز میزا بعد اون موقع ۴.۵ تا گزینه داشتم حتی یکیشونم اینجوری نبودن حالا بعد ۱۰ سال به همین مشترک مورد نظر رسیدم😂ولی اون موقع تصورش میکردم میگفتم چه خوبه ها پسر این شکلی که این میگه😁حالا خوبه فقط یه کم اخلاق نداره بعضی وقتا سیم میماش قاطی میکنه وگرنه همونه که تصور کردم

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃