2733
2739

دیر کلاسها شروع شد و فشرده واستادها درک نداشتن و از عقلشون استفاده نمیکنن که یه دانشجو مگه چقدر ظرفیت داره😐امتحاناتم که فشرده و پشت سرهم

شما خسته نشدید؟ از اوضاعتون بگید

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖

من چند روز دیگه تازه می شم ترم اولی😂😢😢😢😢😢😢نموخام😢😢

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه چند واحد انتخاب کردن؟

ماله من ۲۰ واحد بود و ۴ تا تخصصی ولی خوش گذشت انصافا^^

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜
2731
2738
دست رو دلم نزااار😩😩😩 من خودم ترم 3 هستم کلی اذیت شدم بیچاره ترم اولیا

منم بخدا 🤕😫😭

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است... اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.... 
مگه چند واحد انتخاب کردن؟ ماله من ۲۰ واحد بود و ۴ تا تخصصی ولی خوش گذشت انصافا^^

کمتراز بیست واحد بود ولی همه استادا سخت گرفتن . شما ترم اولی هستید؟اگه دوست داشتید رشتتون بگید

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖
2706