2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رقص

ورزش

بیرون برو بگرد(کرونا بگیریم بمیریم بهتره تا تو خونه کپک بزنیم و افسرده بشیم)با ماسک برو بیرون 

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2728
اخه مشکل همین شروعشه اصلا انرژی ندارم زود حالم بد میشه قبلا خیلی ورزش دوس داشتم و انجام میدادم ...

اگه شده از روزی پنج دیقه شروع کنی فقط راه برو تو خونه 

من خودم اینطوری خوب شدم

انگار خون جریان پیدا میکنه ادم از اون حالت کرختی در میاد

بعد که بهتر شدی برو تو خیابون پیاده روی 

یه نفرو الگوت کن

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
رقص ورزش بیرون برو بگرد(کرونا بگیریم بمیریم بهتره تا تو خونه کپک بزنیم و افسرده بشیم)با ماسک برو ب ...

حالا من جز کرونا کارای دانشگاه اینقد ریخته سرم نمیتونم برم بیرون

دقیقا یه ساله جز دکتر جایی نرفتم😭😭😭

2738

میتونی با عشق به خدا از بی انگیزگی در بیای

کتاب در آغوش نور رو دانلود کن و بخون کمکت می‌کنه خودت و خدایت و هدفت و زندگیت و همه چیز رو پیدا کنی و درک کنی حتما این کتاب رو بخون چون خیلی حقیقت هارو گفته ☺️

حالا من جز کرونا کارای دانشگاه اینقد ریخته سرم نمیتونم برم بیرون دقیقا یه ساله جز دکتر جایی نرفتم😭 ...

ببین صبح بعد صبحانه لباساتو بپوش 

یه ماسک بزن

نیم ساعت برو اطراف خونه یکم هوا بخور

یه حس و حال عالیییییی ای داره ک نگو

انرژی کل روزت تامین میشه

فقط نیم ساعت

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.